lapkričio
26 d.
Ketvirtadienis, 19:00, Kamerinė muzika

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Dedikacija Pauliui Širviui.

lapkričio
26d.

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Dedikacija Pauliui Širviui.

Ketvirtadienis, 19:00 / Kamerinė muzika

Tęsdami Kauno filharmonijos koncertų internetines trancliacijas, šį kartą kviečiame praleisti nuostabų vakarą kartu su poezija, meile ir muzika…

„Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška…“ (Paulius Širvys)

Kauno fortepijoninis trio ir baritonas Giedrius Prunskus kviečia jus pokalbiui apie muziką ir poeziją. Pokalbiui, grįstam poeto Pauliaus Širvio, kuriam šiemet būtų sukakę 100 metų, žodžiais bei emocijomis. Koncerto metu skambės poeto eilės, jo gyvenimą bei būdą apibendrinančios citatos ir puikiausia muzika, sukurta Pauliaus Širvio eilėms ar atliepianti įvairiapusio poeto gyvenimo peripetijas.

Koncerto transliaciją stebėkite lapkričio 26 d., ketvirtadienį, nuo 19 val. Kauno filharmonijos Facebook paskyroje.

Koncerto transliacija nemokama, bet jei norite prisidėti prie kultūros puoselėjimo šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, paramą galite pervesti į Kauno valstybinės filharmonijos paramos lėšų sąskaitą Nr.: LT567300010088957554. Mokėjimo paskirtyje nurodykite “Parama”.

Iš anksto dėkojame už Jūsų palaikymą!

Skip to content