kovo
12 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

Popietė šeimai „Muzika PUČIA“

kovo
12d.

Popietė šeimai „Muzika PUČIA“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Jaunystė ir patirtis, klasika ir lengva it ažūras muzika susipins inscenizuotame koncerte „Muzika PUČIA“. Šeštus metus vyksiantis projektas atskuba su naujomis idėjomis ir išskirtiniu, netgi  ugningu muzikiniu turiniu, kurį galingomis orkestrinėmis kompozicijomis įkaitins Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Orkestro  ir solistų bangas valdys maestro Jonas Janulevičius kartu su charizmatiškuoju aktoriumi Andriumi Žiurausku. Tad koncerte bus ne tik muzikos, bet ir smagių improvizacijų, istorijų, staigių teatrinių posūkių.
Yra dalykų, kurie metai iš metų atsikartoja – tai orkestro „Ąžuolynas“ skambesys ir jo bičiulystė su jaunimu. Šių metų koncerte gros jaunieji Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos scenos meistreliai, kurie jau ne kartą sužibėjo tarptautiniame ir šalies konkursų ringe.
Projekto idėja atsispindi pavadinime „Muzika PUČIA“, nes girdėsite daug pučiamųjų instrumentų, tačiau jų priekyje skambės smuikas, fortepijonas, violončelė, kas tikrai nėra dažnas reiškinys – atsilaikyti prieš galingo skambesio pučiamųjų orkestrą. Vizitinė programos dalyvių kortelė – motyvuoti, intelektualūs ir artistiški jaunieji muzikos atlikėjai. Yra turinčių nedidelę scenos patirtį, kuriems šis koncertas bus reikšmingas startas, yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatų, grojusių su miesto orkestrais, aktyvių įvairių viešų koncertų, meistriškumo pamokų, festivalių dalyvių.
Šiemet koncerto „Muzika PUČIA“ programa tokia, kad užpildysime visą žmogiškų emocijų spektrą, nes muzikos kūriniuose džiazuosime (A. Tsfasmano „Snaigės“), smuiko tembru dainuosime nebylias serenadas (E. Toselli) ir romansus (J. Sendseno), žygiuosime austrų kompozitoriaus F. Kreislerio ritmu ar tiesiog maudysimės S. Reineke‘s „Rise of the Firebird“ ir nyderlandų J. Roosto „Flashing winds“ kompozicijų pursluose.
Nuotaikingą programos uždangą Kauno filharmonijos salėje pakelsime antrąjį kovo sekmadienį. Nepraleiskite smagių muzikinių įvykių!

Koncerto organizatorius:
Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
E. p. info@kaunosantaka.lt
Tel. +370 643 55 733

 

Koncerto metu galima apžiūrėti Kauno filharmonijos Mėlynojoje fojė vasario 23–kovo 12 dienomis veikiančią  tapytojo Gintauto Vaičio akvarelės darbų parodą  „Susitikimai“.

Skip to content