lapkričio
11 d.
Trečiadienis, 19:00, Pramoginė muzika

Dėmesio!!! Koncertas keliamas į 2021 m. vasario 27 d. Iglė ir Tadas „Kvepia namai“

lapkričio
11d.

Dėmesio!!! Koncertas keliamas į 2021 m. vasario 27 d. Iglė ir Tadas „Kvepia namai“

Trečiadienis, 19:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Iglė ir Tadas – naujausias Lietuvos scenos duetas.

Dueto nariai gerai žinomi solistai: Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis.

Iglė ir Tadas –  pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Nuo pat poros draugystės pradžios filmuotose namų vaizdeliuose galima dažnai matyti juos dainuojančius. Abu pasakoja, kad nemąstė apie bendrą karjerą,  duetas gimė labai organiškai, kai suprato, kad dainuoti drauge ne tik patinka ir nesunkiai pavyksta, bet ir balsai gražiai dera.

Bendram koncertui jie buvo užprogramuoti nuo pat pažinties pradžios ir buvo tik laiko klausimas, kada šie du talentingi žmonės  įrašys pirmą dainą. Ir abiejų gerbėjai nebuvo nuvilti – Iglės ir Tado daina „Kvepia namai“  vos pasirodžiusi sulaukė didelio susidomėjimo internete ir turi jau daugiau nei pusę milijono peržiūrų.

Programą jie taip pat sudėliojo drauge. Joje bus Iglės dainų, Tado dainų ir daug duetų.

„Rinkome tokias dainas, kurias mėgstame, jos turi reikšmę mūsų gyvenime. Tai ir šiuolaikiniai pasauliniai hitai, ir dalis gerojo old school, kuris vėl grįžta į madą“, – pasakoja abu.

Porelė pasakoja, kad jų programa bus ir romantiška, ir linksma, ir net šiek tiek komiška. Jie rengia ne paprastą, o teatralizuotą pasirodymą: ne tik dainuos, bet ir draugiškai pasišaipys vienas iš kito, papasakos, dėl ko dažniausiai pykstasi ir kokia muzika juos sutaiko. „Mes labai gerai vienas kitą pažįstame ir mums, kaip ir kiekvienai porai, atsitinka daug nuostabių ir juokingų dalykų“, – sako Tadas ir kviečia lapkričio 11 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje praleisti vakarą kupiną nuostabių emocijų.

Daugiau informacijos apie renginius: www.estradeja.lt

Skip to content