lapkričio
05 d.
Antradienis, 18:00, Kamerinė muzika

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ (fortepijonas)

lapkričio
05d.

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ (fortepijonas)

Antradienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Pianistė Monika Mašanauskaitė – daugelio tarptautinių konkursų laureatė ir nugalėtoja, tarptautinių meistriškumo kursų bei festivalio „Kaunas Piano Fest“ meno vadovė ir įkūrėja.

M. Mašanauskaitė savo klausytojus traukia neišsenkančia energija, ugningu temperamentu ir aukščiausio lygio pianizmu. Ji aktyviai koncertuoja, dalyvauja konkursuose ir festivaliuose Europoje. Bakalauro laipsnį įgijo Škotijos Karališkoje konservatorijoje, Vienos menų universitete, Avediso Kouyoumdjiano fortepijono klasėje.

Scenoje ji pasirodo kaip solistė arba drauge su „Trio Doyenne“: smuikininke Michelle Dierx (Belgija), violončelininkais Schannona Merciel (JAV) ir Balazsu Renczesu (Vengrija). 2018 m. pavasarį M. Mašanauskaitė su trio laimėjo 1-ąją vietą kamerinių ansamblių konkurse „Josep Mirabent I Migrans“ Katalonijoje ir buvo pakviesti koncertuoti Edinburgo „Fringe“, Katalonijos „Classica Al Raco de la Calma“ festivaliuose bei renginiuose Velso Princo Čarlzo dvare „Dumfries house“, „Metrowine“ steigėjo Patricko Baugiero vasaros rezidencijoje Prancūzijoje.

Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose M. Mašanauskaitei įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus padėkos raštai. Pianistė yra remiamia Rodericko F. Tucko, Kathleen McGlashan, „Denne Gilkes Memorial“, Hope Scott fondų bei yra apdovanota „Help Musicians UK“ premija magistro studijoms.

Atlikėja yra ne tik kūrybinga, bet ir veikli. Intensyvios studijos, meistriškumo pamokos, konferencijos įvairiose Europos šalyse jai padėjo pasisemti žinių, patirties, pažinti kitas kultūras ir įgyvendinti „Kaunas Piano Fest“ projektą, kuris ne tik suteikia galimybę tobulėti ir susitikti jauniems pianistams iš viso pasaulio, bet taip pat garsina Kauno, Lietuvos vardą.

Koncerto organizatorius VšĮ „Muzikos kodas“
El. p. darius.stoskeliunas@gmail.com
Tel.  +370 600 65826

Skip to content