lapkričio
14 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Simfoninė muzika

HEKTORO BERLIOZO 150-OSIOMS MIRTIES METINĖMS SKIRTAS KONCERTAS

lapkričio
14d.

HEKTORO BERLIOZO 150-OSIOMS MIRTIES METINĖMS SKIRTAS KONCERTAS

Ketvirtadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Vienas geriausių savos kartos atlikėjų trimitininkas ROMAIN LELEU pirmą kartą Kaune apsilankė 2017 m. gruodžio mėnesį. Čia jis kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru, diriguojamu Alaino Pâris, klausytojams dovanojo koncertą „Gražioji prancūzų romantika“. Tą kartą solistas buvo maloniai nustebintas taip gausiai susirinkusių pasimėgauti jo atliekama muzika. Prisimindamas šį muzikinį bendradarbiavimą trimitininkas kartu su Kauno miesto publikai jau pažįstamu maestro Alainu Pâris sugrįžta į Kauną.
Romain Leleu kaip solistas pasirodo su tokiais Prancūzijos ir užsienio kolektyvais bei orkestrais – Prancūzijos Radijo nacionaliniu orkestru, Marselio filharmonijos orkestru, Lilio nacionaliniu orkestru, Paryžiaus kameriniu orkestru, Tulūzos Kapitolijaus nacionaliniu orkestru, Respublikonų gvardijos ritmo grupe ir orkestru, Baltijos kameriniu orkestru, Sankt Peterburgo Ermitažo valstybiniu orkestru, Saratovo valstybiniu simfoniniu orkestru, Libano filharmonijos orkestru ir kitais.
Jis yra nuolatinis prestižinių Prancūzijos ir užsienio konkursų bei festivalių dalyvis. R. Leleu buvo pirmasis trimitininkas, kuris atliko kompozitorių Martin Mataton, Philippe Hersant, Karol Beffa, Jean-Baptiste Robin, Vincent Peirani kūrinius.
Bendradarbiaudamas su įrašų ir leidybinėmis kompanijomis „Aparté/Harmonia Mundi“ ir „Sony“ įrašė ir išleido solines kompaktines prokšteles, kurios sulaukė didelio klausytojų ir muzikos kritikų dėmesio bei teigiamų įvertinimų.
R. Leleu yra nuolatinis tarptautinių meistriškumo kursų mokytojas Prancūzijoje ir užsienyje (Seulo nacionalinis universitetas, Tokijo muzikos koledžas, Sinsinačio muzikos konservatorija, Meridos tarptautinė akademija Meksikoje). Solistas vadovauja trimitininkų grupei „Gérard Billaudot“ Paryžiuje.
2016 m. Prancūzijos kultūros ministerija R. Leleu įteikė „Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettres“ apdovanojimą.

KMSO inf.

Skip to content