kovo
07 d.
Antradienis, 18:30, Kiti renginiai

GRUPĖ „VAIRAS“. AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA

kovo
07d.

GRUPĖ „VAIRAS“. AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA

Antradienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

Legendinė grupė „VAIRAS“ sveikina visas MOTERIS kovo 8-osios proga ir kviečia praleisti gražias akimirkas kartu kovo 7 dieną 18.30 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje!

Kolektyvas kone nuo pirmųjų egzistavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai.
Be grupės „VAIRAS“ jau klasika tapusių šlagerių skambės pačios naujausios, bet jau klausytojų pamėgtos dainos „Aš nežinau“, „Tu mano žmona“, „Aš lieku“, „Būk nepasiekiama“.
„Galbūt jau esame nuo kai kurių senesnių dainų šiek tiek pavargę. Tačiau jų reikia klausytojams. Kartą nesugrojome „Riešutų žydėjimo“, nors nebuvome nušvilpti, tačiau žmonės po koncerto užsiminė taip ir neišgirdę vienos laukiamos dainos. Nuo to laiko stengiamės atlikti viską, dėl ko mus publika myli, o naujas dainas, kurios, mano galva, tikrai ne prastesnės, koncertuose grojame paeiliui su senomis. Esu tikras, kad ir iš dabartinio albumo po kiek laiko atsiras vadinamųjų šlagerių. Tiesiog dainai reikia subręsti. Kaip ir vynui“, – pasakojo grupės vokalistas Rolandas Janušas. Šia proga kolektyvas savo gerbėjams siūlo išskirtinį gyvo garso koncertą.
„Nes tik gyva muzika yra MUZIKA“– toks ir yra „VAIRO“ moto.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Renginių sala“
Tel. 8 670 90 776
E. p. renginiusala@gmail.com

 

Koncerto metu galima apžiūrėti Kauno filharmonijos Mėlynojoje fojė vasario 23–kovo 12 dienomis veikiančią  tapytojo Gintauto Vaičio akvarelės darbų parodą  „Susitikimai“.

Skip to content