gruodžio
18 d.
Trečiadienis, 19:00, Pramoginė muzika

GRAŽIAUSIA ŠV. KALĖDŲ MUZIKA

gruodžio
18d.

GRAŽIAUSIA ŠV. KALĖDŲ MUZIKA

Trečiadienis, 19:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir užsienyje bei surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis dainomis.

Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas katu su savo žmona, atlikėja A. Difarte koncerto metu atliks gražiausius šventinius duetus, pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis, kurias talentingai valdys Ingrida Kurienė bei smuiko (alto) meistrui, svečiui iš Kaliningrado – Larionui Dyakovui.

Klausytojai programoje išgirs garsiausias šv. Kalėdų dainas bei giesmes („O Holly night“, „White Christmas“, „ Jingle bells Rock“, „Hallelujah“, „Kalėdos širdy“, „Kai krinta žvaigždės“ ir kt.), taip pat originaliai skambančias atlikėjo Ramūno Difarto autorines kompozicijas. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu.

„Mūsų tikslas – atnešti muzikos stebuklą ir šv. Kalėdų džiaugsmą į kiekvieno klausytojo širdį“ – tikisi atlikėjai.

Renginio organizatorius
Aušra Difartė
Tel. + 370 678 15001
El. p. ramunasband@gmail.com

Skip to content