balandžio
19 d.
Trečiadienis, 18:00, Kamerinė muzika

FANTAZIJA IR NE VAIZDUOTĖ

balandžio
19d.

FANTAZIJA IR NE VAIZDUOTĖ

Trečiadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Koncerte „Fantazija ir ne vaizduotė“ skambės vienos žymiausių fantazijų fleitai ir fortepijonui. Užburianti muzika, sukurta prancūzų ir austrų kompozitorių, klausytojus pasigvelbs į nuostabų, spalvų ir žėrėjimo kupiną muzikos pasaulį, kuriame klausytojai galės ramiai pasinerti į savo vaizduotę, atsiplėšti nuo kasdienybės ir susipažinti su garsiausiais fleitos muzikos kūriniais.

M. RYŠKUTĖS-ŽIMAILĖS IR G. PALSKYTĖS-MINEIKIENĖS duetas susibūrė 2018 m., kai intensyviai besiruošdamos egzaminams, atlikėjos parengė programą „Europos muzikos paletė“, kurią atliko kartu su sopranu Raminta Vaicekauskaite. Koncertas skambėjo Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje bei Kauno valstybinėje filharmonijoje. Po sėkmingų pasirodymų koncertuose, atnešusių sėkmę duetui, jos nusprendė savo muzikinę kelionę tęsti kartu.
Muzikės ėmėsi savarankiškai organizuoti dueto koncertus, ruošdamos įvairias koncertines programas. Jos surengė du koncertinius turus – ,,Nuo baroko iki šiandien“ ir ,,Pasaulio romantikos perlai“, kuriuos atliko Kaune, Vilniuje, Jurbarke, Veliuonoje, Alytuje ir Kernavėje.
2020 ir 2021 metais M. Ryškutės-Žimailės ir G. Palskytės-Mineikienės duetas buvo pakviestas koncertuoti į kultūros istorijos festivalį ,,Radviliada“, 2022 m. muzikės dalyvavo socialiniame projekte ,,Susitikimai muzikoje“, kurį organizavo Pažaislio muzikos festivalis ir projektas „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, duetas taip pat koncertavo Kristupo festivalio koncerte „Kristupo piknikas vaikams“ bei Muzikų sąjungos koncerte-maratone „Impresijų naktis“ ir „Didžiojoje muzikų šventėje“ Vilniaus rotušėje.
Duetas taip pat buvo pakviestos koncertuoti Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios 600 metų jubiliejaus koncerte, fotografo Rimanto Dichavičiaus personalinės parodos „Tarp laiko virsmų“ atidaryme, Kauno moterų klubo „Ad Astra“ metų apdovanojimuose „Moterys – miesto veidas“, vykusiuose Kauno rotušėje, bei daugelyje kitų renginių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Skip to content