spalio
05 d.
Antradienis, 18:30, Kiti renginiai

EVELINA SAŠENKO. La vie Parisienne

spalio
05d.

EVELINA SAŠENKO. La vie Parisienne

Antradienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

Subtilus kvepalų dvelksmas, aukštosios mados elegancija, grakštūs judesiai, šviežio kruasano aromatingas traškumas – visi malonūs rafinuoti Paryžiaus aspektai atsispindi džiazo standartuose, jeigu jie suskamba prancūzų kalba. Evelina Sašenko kviečia pasinerti į romantišką prancūzišką vakarą, palytėtą lengvo svingo ir nenuspėjamos improvizacijos kerų.

Evelina daug specializavos šansonų meistriškame atlikime. Taip pat ji šansonų gerbėjams pristatys, iš kur apskritai yra kilusi ši muzikos rūšis, kaip vystėsi šis žanras bei kaip šansonai yra populiarūs Lietuvoje.

Koncerto organizatorius:
ATM KOMPANIJA
Tel. +370 37 207322
El. p. atmkompanija2@gmail.com
www.atmkompanija.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content