spalio
17 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! EUROPOS ROMANTIKAI

spalio
17d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! EUROPOS ROMANTIKAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Koncertas atšaukiamas, bilietus prašome grąžinti jų įsigijimo vietose.

Mažojoje salėje

Sopranas iš Latvijos Vera Talerko operinio dainavimo mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas profesorę Astą Krikščiūnaitę. Solistė yra profesionali operos dainininkė ir kamerinės muzikos atlikėja, dalyvavo įvairiuose projektuose ir festivaliuose, yra tarptautinių vokalinės muzikos konkursų nugalėtoja. 2016–2019 m. solistė dainavo Norvegijos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur atliko ne vieną sėkmingą vaidmenį. Nuo 2016 m. ji dirba soliste su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir koncertuoja Baltijos šalyse, o 2019–2020 m. V. Talerko dainuos Prahos nacionalinėje operoje.

Smuikininkė Esther Abrami apibūdinama kaip „kylanti žvaigždė“. Ji jau griežė pasaulio žymiausiose koncertų salėse: „Carnegie Hall“ Niujorke, „Royal Festival Hall“ ir „Barbican Centre“ Londone. Atlikėjai teko garbė dirbti ir su išskirtiniais muzikais, tokiais kaip Shmuelis Ashkenasi, Alexanderis Markovas, Regina Carter, Lewisas Kaplanas ir Charlie Siemas. Smuikininkė groja Carlo Giuseppe Testore 1700 m. Milane pagamintu smuiku, pavadintu Giovanni Grancino vardu.

Niccolò Ronchi yra jaunas italų pianistas. Jis labai vertinamas kritikų ir klausytojų už nepaprastą virtuoziškumą, puikią išraišką ir komunikabilią  interpretacijų galią. 2006 m. jis laimėjo F. Chopino pianistų konkursą Romoje, išsiskyręs iš 60 varžovų iš viso pasaulio. N. Ronchi dalyvavo „Radio Classica“, „Radio Vaticana“, „Telepace“, „Teletutto“, „Radio Vera“, „Radio Brescia Sette“ ir kitų kompanijų muzikos įrašuose.

Skip to content