gruodžio
20 d.
Trečiadienis, 18:00, Pramoginė muzika

ENNIO MORRICONE filmų muzika

gruodžio
20d.

ENNIO MORRICONE filmų muzika

Trečiadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Marija Arutiunova (sopranas), choras VILNIUS, orkestras ĄŽUOLYNAS ir dirigentas Jonas Janulevičius kviečia į užburiantį Ennio Morricone filmų muzikinių takelių pasaulį.

Italų kompozitorius, dirigentas, trimitininkas, vienas žymiausių kino muzikos kūrėjų, Venecijos bienalės „Auksinis liūtas“ už visą kūrybą laureatas E. Morricone užburiančiai veikia savo melodijomis. Jo garso takeliai Sergio Leone vesternams, kriminalinėms, psichologinėms dramoms tapo kino muzikos klasika, šiandien vis dažniau skambanti koncertų salėse. „Laukiniai vakarai“, pražūtinga, sulaikanti kvapą būtis ir ilgesinga ar net banaliai skambanti E. Morricone muzika iškyla kaip galinga gyvenimo epopėja, pasakojanti spalvingas gyvenimo istorijas apie misijas, gerus ir blogus, saują dolerių, neliečiamuosius, jauną kaubojų – Nieką, Sicilijos klaną ir kt.

Pluoštas skambančių kino istorijų filharmonijos scenoje nušvis Karolio Bratkausko sukurtomis vizualizacijomis, į matytas ir išgyventas kino teatruose E. Morricone muzikos keliones pasinerti kvies sopranas M. Arutiunova, choras VILNIUS, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras ĄŽUOLYNAS ir dirigentas J. Janulevičius.

Koncerto organizatorius:
KĮ „Kauno santaka“
Tel.+370 37 220 385
El. paštas info@kaunosantaka.lt

Skip to content