spalio
08 d.
Antradienis, 18:30, Pramoginė muzika

EL FUEGO: GRAŽIAUSIOS DAINOS

spalio
08d.

EL FUEGO: GRAŽIAUSIOS DAINOS

Antradienis, 18:30 / Pramoginė muzika

Analogų neturintis populiariosios klasikos projektas „el Fuego“ praeitais metais atšventė savo 10-ties metų jubiliejų, o šiais metais pristato per tuos visus metus išpuoselėtą, ištobulintą ir išjaustą koncertinę programą.
Koncerto metu „el Fuego“ atliks visų laikų populiariausius kūrinius, širdis pakerėjusias bei naujas, grupės narių autorines dainas. Vaikinai išsikėlė pagrindinį tikslą – paruošti gražią, profesionalią ir kokybišką programą publikai, vertinančiai išlavintus balsus, jausmingas melodijas ir prasmingus tekstus. Koncertuose gyvai skambės populiariausios, senos ir, žinoma, naujausios dainos: ,,Miserere“, ,,Žodžiai gyvenimui“, „Į pasaulio kraštą“, „Tikėk savimi“ ir kt.
,,Mes mylime tai, ką darome, į dainavimą žiūrime kaip į širdžiai mielą veiklą ir labai stengiamės, kad šį jausmą pajaustų klausytojai. Klausytųsi ir mėgautųsi,“ – šypsosi P. Bagdanavičius.
,,Kiekvieni metai žymi brandą, kuri atsispindi kūryboje. Man be galo didelis malonumas būti šio projekto dalimi. Kiekviename koncerte, klausytojams atiduodame visą savo šilumą ir pagarbą už tai, kad „el Fuego“ jų dėka – jau tiek metų scenoje,‘‘ – kalbėjo R. Spalinskas.
Atlikėjai nuoširdžiai laukia susitikimo su Jumis koncertuose, kur atmosfera ir muzika sukurs ypatingą jaukumą.

Bilietai platinami: Kauno filharmonijos kasoje, www.bilietai.lt

Skip to content