spalio
15 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

DŽIAZOLENDAS – muzikinis nuotykis visai šeimai

spalio
15d.

DŽIAZOLENDAS – muzikinis nuotykis visai šeimai

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Aktorius Andrius Žiurauskas ir Kauno bigbendas vėl kviečia visus – mažus ir didelius – patirti nepakartojamus nuotykius įspūdingame „Džiazolende“!

Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ su Kauno bigbendu pristato, originalų džiazo muzikos kūrinį su vaizdo projekcijomis visai šeimai!

Muzikinio nuotykio autorius, kompozitorius ir trombonininkas Jievaras Jasinskis specialiai šiai programai muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį, ir su visada nuotaikingu Andriumi Žiurausku patirti nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?!

„DŽIAZOLENDAS“ – kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje, vadinamo „land“.
Leidžiamės į nenuspėjamą džiazo kelionę kartu!

INSTRUKCIJOS:
kryptis – vakarai…
trukmė – viena valanda…
pasiimti – mamą, tėtį ir drąsiausius draugus…
apranga – tinkanti nuotykiams…
bilietas – perka tėveliai…
Nuotykiai prasideda!

Koncerto organizatorius:
KĮ „Kauno santaka“
Tel.+370 37 220 385
El. paštas info@kaunosantaka.lt

Skip to content