kovo
26 d.
Šeštadienis, 17:00, Vokalinė muzika

DIALOGO ŽAVESYS

kovo
26d.

DIALOGO ŽAVESYS

Šeštadienis, 17:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Dainininkė Aušra Liutkutė ir pianistė Giedrė Gabnytė klausytojus kviečia į koncertinę programą, kurioje jungiami keli žanrai: nuo operų arijų, sonatinų, siuitų klavyrui iki dainų, romansų. Skirtinga stiliumi bei žanru muzika, pripildyta barokinio puošnumo, elegancijos, derančio su dainos lengvumu ir paprastumu, nepaliks abejingų. Šia programa atlikėjos siekia atskleisti kūrybinio dialogo žavesį ir individualybės raišką.

AUŠRA LIUTKUTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros lektorė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Bendradarbiauja su įvairiais kolektyvais: chorais, kvartetais, ansambliais, yra parengusi daugybę koncertinių programų nuo operų arijų iki Vydūno dainų, atliekamų a cappella. Svarbią vietą dainininkės repertuare užima retai atliekami kūriniai, skambantys soliniuose koncertuose, įvairių žanrų projektuose, labdaros renginiuose. A. Liutkutė aktyviai reiškiasi šalies kultūriniame gyvenime, taip pat yra koncertavusi JAV, Liuksemburge, Šveicarijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje, Slovėnijoje, Olandijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir kitur.

GIEDRĖ GABNYTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Pedagogikos katedros docentė, socialinių mokslų daktarė, tarptautinių pianistų konkursų laureatė. Stažavosi Zalcburgo aukštojoje muzikos ir vaizduojamojo meno mokykloje „Mozarteum“ (Austrija), profesoriaus A. Lozonczy fortepijono klasėje, tobulinosi meistriškumo kursuose Vokietijoje, Suomijoje, Austrijoje pas profesorius K. H. Kämerlingą, J. Riberrą, L. Kostecky. Šiuo metu aktyviai reiškiasi labai skirtinguose, tačiau vienas kitą papildančiuose amplua. G. Gabnytė yra parengusi nemažai mokslinių publikacijų, monografiją, nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinės konferencijose, taip pat yra įvairių meninių ir mokslinių projektų Lietuvoje ir už jos ribų dalyvė. Pianistės veikloje reikšmingą vietą užima muzikavimas įvairiuose fortepijoniniuose – duete, trio, kvartete – ir kitų sudėčių kameriniuose ansambliuose.

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content