lapkričio
27 d.
Sekmadienis, 19:00, Kiti renginiai

DEIVIS 25

lapkričio
27d.

DEIVIS 25

Sekmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Deivis kviečia į karjeros koncertus! Į koncertus, kuriuose skambės atlikėjo autorinės kūrybos dainos tapusios hitais, svarbiausios karjeros dainos iš sukurtų vaidmenų miuzikluose, operetėse ar net televizijos šou! Išgirsite neįtikėtinas istorijas iš 25 metų atlikėjo muzikinės karjeros.

Kartu su bičiuliais, vienais geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris, nusikelsite laiku ir „paskęsite“ nuostabiuose prisiminimuose. Nostalgiški, visiems puikiai pažįstami, kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Ir tai yra vienintelė proga susitikti su Deiviu Norvilu kartu su grupe gyvo garso koncertuose!

Koncerte skambės dainos iš miuziklų „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, dainos iš nuostabaus etapo muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ ir autorinės atlikėjo dainos „Dainuok“, „Mergytei“, „Taip gera“, „Ašara“, „Jeigu nori“ ir kiti kūriniai.

Solidus ir šiltas koncertas skirtas visiems, pasiilgusiems jaukių susitikimų ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Pepper live“
Tel. +370 655 924 38
E. p. simonas@pepperlive.lt

Skip to content