vasario
14 d.
Pirmadienis, 19:00, Kiti renginiai

Dėmesio, koncertas perkeliamas! DEIVIS 25

vasario
14d.

Dėmesio, koncertas perkeliamas! DEIVIS 25

Pirmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Dėmesio, koncertas perkeliamas į 2022 m. lapkričio 27 d. Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti nuo iki 2022 m. vasario15 d. (suteikiamas 14 d. terminas).

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.

Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 .
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Atlikėjas Deivis grįžta prie savo autorinės kūrybos ir rengiasi į jausmingą, nuoširdų ir tikrą, bet tuo pačiu ir energingą, gyvo garso koncertinį turą „DEIVIS 25“. Jo metu skambės nepamirštami kūriniai, su kuriais daugybė lietuvių augo, brendo ir patyrė pirmosios meilės džiaugsmus ar išgyvenimus. Publikos laukia gerai pažįstamos Deivio dainos, vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris. Nostalgiški kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Tad 2022 metų vasario mėnesį bus puiki proga nusikelti laiku ir „paskęsti“ nuostabiuose prisiminimuose!

Atlikėjas sako, jog ir jis pats, ir jo mylimi klausytojai jaučiasi išsiilgę jo kūrybos, kuri kelia tiek daug gerų emocijų, todėl neatsitiktinai mes šį koncertinį turą vadiname jausmingais koncertais. „Atliksime dainas, kurių negrojau 20 metų. Iš pradžių nežinojau, ar verta groti tiek daug senų kūrinių. Bet neseniai atsitiktinai radau vieną seną koncertą, kuriuo pasidalinau. Pajutau iš žmonių tokią nostalgiją, tokį ilgesį. Sulaukiau begalę žinučių, komentarų su raginimu surengti koncertus. Net nustebau, kaip gerai jie prisimena mano kūrybą. Todėl nusprendžiau leistis į šią kelionę, kurioje skambės populiariausi ir geriausi mano kūriniai. Ir pats jaučiuosi tos kūrybos labai pasiilgęs. Buvo etapas su Eduardu Kaniava, tada su Renata. O dabar tiesiog pasiilgau koncertų su grupe, savo dainų ir, manau, tai bus puiki proga visiems atšvęsti mano sceninės veiklos 25-metį“ – sako Deivis.

Koncertas skirtas visiems, pasiilgusiems šiltų susitikimų, Deivio dainų ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Koncerte skambės gražiausi Deivio kūriniai: „Ikaras ir gulbė“, „Dainuok“, „Ašara“, „Jeigu nori“, „Tu ne viena“, „Mergytei“, „Taip gera“ ir kitos.

Muzikanto kūriniais pasidžiaugti ir nusikelti į nostalgiškus laikus bus galima koncertinio turo „DEIVIS 25“ metu. Koncertai vyks: vasario 4 d. Šiaulių kultūros centre, vasario 6 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, vasario 12 d. Alytaus kultūros centre, vasario 14 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje, vasario 18 d. Klaipėdoje, Žvejų rūmuose, vasario 25 d. Marijampolės kultūros centre ir vasario 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Pepper live“
Tel. +370 655 92 438
El. p. simonas@pepperlive.lt

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content