balandžio
17 d.
Trečiadienis, 18:00, Vokalinė muzika

DE ESPAÑA VENGO. ATEINU IŠ ISPANIJOS

balandžio
17d.

DE ESPAÑA VENGO. ATEINU IŠ ISPANIJOS

Trečiadienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Dvi profesionalios atlikėjos: dainininkė AISTĖ PILIBAVIČIŪTĖ ir pianistė NIJOLĖ BARANAUSKAITĖ susibūrė sukurti ugningą ispaniškos muzikos fiestą. Šį vakarą skambės nepaprasto grožio, kerinčios ispaniškos dainos, jautrios, meilę piešiančios melodijos, aistra pulsuojantys temperamentingi ritmai. Koncerte „De España vengo. Ateinu iš Ispanijos“ išgirskite pačias gražiausias, labiausiai numylėtų Ispanijos kompozitorių sukurtas dainas. Tai – muzika, kuri jaudina ir nepalieka abejingų!

Kiekviena programoje skambėsianti daina – tai ne tik virtuoziška melodija ir temperamentingas ritmas, bet ir pasakojama istorija. Pirmiausia, tai koncerto pavadinimą įkvėpusi Pablo Luna‘os daina „De España vengo“ („Esu iš Ispanijos“), kurioje solistė įtikins, kad visa jos siela ir kūnas yra iš Ispanijos. Trys Enrique Granados dainos iš ciklo „Canciones amatorias“ („Meilės dainos“) atskleis tai, kas aistringoms meilės istorijoms suteikia dramatiškumo. Tai – pavydas, ašaros ir pasiaukojimas dėl meilės. Kituose kūriniuose bus apdainuotos pietiečiams būdingos juodos aistringos akys, kurios geba mylėti ir apgauti, taip pat tikros meilės paieškos bei jausmai kompozitorių tėvynei Ispanijai.

Ispaniškoje muzikoje užkoduota magija, kuri geba užkaitinti net ir šalčiausią kraują. Nors abi atlikėjos lietuvės, jų artistiškumas įtikins, kad jos ką tik atvyko iš saulėtosios Ispanijos.

Skip to content