balandžio
20 d.
Šeštadienis, 17:00, Kamerinė muzika

CHOPIN MEETS THE BEATLES

balandžio
20d.

CHOPIN MEETS THE BEATLES

Šeštadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Į neįprastą rečitalį Kauno filharmonijos klausytojus kviečia atviras iššūkiams ir netikėtiems išbandymams, virtuoziškas, nepaprastai lakios ir turtingos muzikinės vaizduotės lenkų pianistas WOJCIECHAS WALECZEKAS.

Plačiai žinomas dėl bekompromisio požiūrio į atlikėjo meną W. Waleczekas grodamas rečitalius, pasirodydamas su simfoniniais orkestrais ar dalyvaudamas kamerinės muzikos projektuose mėgausi aktyvia koncertine veikla visame pasaulyje. Jo koncertai skambėjo Europos, Azijos, Afrikos ir abiejų Amerikų žinomiausiose koncertų salėse. Bydgoščiaus muzikos akademijoje pianistas apgynė menų daktaro ir habilituoto menų daktaro disertacijas, o Lenkijos prezidentas jam suteikė Menų profesoriaus vardą. Atlikėjas taip pat yra apdovanotas Lenkijos kultūros ir nacionalinio paveldo ministro Garbės ženklu „Už nuopelnus Lenkijos kultūrai“.

Šį vakarą Lenkijos fortepijono virtuozas W. Waleczekas atliks legendinių „The Beatles“ dainų aranžuotes ir atiduos duoklę savo tautiečiui – didžiajam romantikui F. Chopinui.

Skip to content