vasario
21 d.
Antradienis, 18:00, Pramoginė muzika

BUČINYS IŠ PRANCŪZIJOS

vasario
21d.

BUČINYS IŠ PRANCŪZIJOS

Antradienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Bisous de France! Tokie jau prancūzai, sutinkantys šiltai, įkvepiančiai ir išraiškingomis muzikos bei spalvų natomis. Prancūzų meno kūrėjai savo darbais ir šimtmečius menančiu palikimu stulbina pasaulį, o lietuvių menininkai iki šiol iš jų semiasi subtiliausio kūrybinio pajautimo.

„Bučinys iš Prancūzijos“ – prancūzų gyvenimo ir bendravimo kultūros įkvėpta programa. Iki šiol savo repertuaru stebinęs ansamblis „Lietuva“ meno gurmanams paruošė ypatingą staigmeną – G. Bizet, C. Debussy, M. Ravelio ir kitų prancūzų kompozitorių kūrinius, atliekamus Lietuvos nacionaliniais instrumentais. Žiūrovus nustebins ne tik lietuviškai skambėsiantys „Karmen“, „Arlietė“ ar „Bolero“ – kartu su muzika bus atliekama šiuolaikinio šokio kompozicija. Kaip žinia, šie laikmečiai kupini laisvės potėpių, meniškos intuicijos, ryškių jausminių įspūdžių ir kartais dar neatrastų mums atspindžių.

Prancūzišku garsų ir spalvų patyrimu kvies pasimėgauti ansamblio „Lietuva“ orkestras, vadovaujamas vyr. dirigento dr. Egidijaus Kavecko bei karjeros laiptais sparčiai kylančios jaunosios kartos operos solistės: sopranas Ilona Pliavgo ir mecosopranas Aistė Benkauskaitė. Pirmą kartą orkestro programą praturtins ir šokio solo atliks „Auksinio scenos kryžiaus“ ir „Padėkos kaukės“ laureatė, ansamblio „Lietuva“ vyr. baletmeisterė Aušra Krasauskaitė.

Kaip pasakytų impresionistai – panirki visu įspūdžiu. Nė nepajusi, kaip šis vakaras nukels tiesiai į Eliziejaus laukus!

Skip to content