kovo
11 d.
Šeštadienis, 18:00, Kiti renginiai

BARDŲ DAINŲ VAKARAS

kovo
11d.

BARDŲ DAINŲ VAKARAS

Šeštadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

2023 m. kovo 11 d. 18 val. Kauno filharmonijoje viename koncerte susitiks dainuojantys aktoriai – Vladas Bagdonas, Olegas Ditkovskis ir Aidas Giniotis. Skirtingos atlikimo manieros, skirtingos išraiškos, skirtingos dainų temos, bet vienijanti meilė ir pagarba publikai, talentas ir skleidžiama energija. Įvairių kartų mėgstami dainų autoriai ir atlikėjai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga surengs prasmingą, nostalgišką ir emocionaliai pakrautą pasirodymą.

Režisierius, aktorius, dainų kūrėjas, pedagogas Aidas Giniotis nuo vaikystės save laiko muzikos mylėtoju. Tačiau darbo pobūdis lėmė, kad dažniau darbo laiką ir dalį laisvalaikio tenka pašvęsti literatūrai. Pastatęs gausybę nepamirštamų spektaklių vaikams ir suaugusiems „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“, Valstybiniame Šiaulių dramos ir kituose Lietuvos teatruose, pagrįstai laikomas „commedia dell‘arte“ žinovu ir komiškųjų žanrų meistru. Tad ir jo muzikinėje kūryboje netrūksta žaismingumo, ironijos, improvizacijos, o žiūrovai norom nenorom yra įtraukiami į pasirodymą.

Dainuojantis aktorius Olegas Ditkovskis jau ne vienerius metus klausytojus džiugina melodingomis, jautriomis savo kūrybos dainomis. Žinomas menininkas publikai puikiai pažįstamas iš suvaidintų vaidmenų teatre ir kine bei koncertų su grupe „Aktorių trio“, kurioje su kolegomis Kostu Smoriginu ir Sauliumi Bareikiu atlikdavo autorines dainas. Keletą metų koncertavo su projektu „Meilės trikampis“, vėliau kartu su atlikėja Neda Malūnavičiūte. Šiuo metu atlikėjas itin retai koncertuoja vienas ir būtent todėl yra labai laukiamas ir pasiilgtas.

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas Kauno publikai ruošia kiek kitokį pasirodymą. Žiūrovų lauks netikėtas duetas – prie maestro prisijungs kompozitorius, pianistas Audrius Balsys, ir kartu jie pristatys „Bagdoniškų dainų“ programą. Joje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos, meistriškai papuoštos kompozitoriaus A. Balsio aranžuotėmis. Muzika artisto gyvenime dažnai ėjo greta vaidybos: studijų metu, vėliau dirbant su kompozitoriaus Vygantu Telksniu ir Alvydu Jegelevičiumi. Tačiau kalbėdamas apie savo muzikinius pasirodymus V. Bagdonas linkęs ironizuoti: „Nesu muzikantas. Esu artistas, vaidinantis koncertą.“

Susitikti su dainuojančiais aktoriais ir prasmingai praleisti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Geros muzikos ekspertai“
El. paštas vitalijus@gme.lt
Tel. +370 685 848 97

 

Koncerto metu galima apžiūrėti Kauno filharmonijos Mėlynojoje fojė vasario 23–kovo 12 dienomis veikiančią  tapytojo Gintauto Vaičio akvarelės darbų parodą  „Susitikimai“.

Skip to content