vasario
29 d.
Ketvirtadienis, 18:30, Kiti renginiai

Koncertas atšaukiamas! ĄŽUOLIUKAS, AGNĖ STANČIKAITĖ IR RAFAILAS KARPIS

vasario
29d.

Koncertas atšaukiamas! ĄŽUOLIUKAS, AGNĖ STANČIKAITĖ IR RAFAILAS KARPIS

Ketvirtadienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

Dėl per mažo žiūrovų susidomėjimo koncertas “Ąžuoliukas, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis” atšaukiamas. Dėl pinigų grąžinimo prašome kreiptis el. paštu pagalba@kakava.lt. Arba pasirinkite kitą balandžio 23 d. Voiceless violončelių magija koncertą toje pačioje salėje. Jei pageidaujate pasikeisti bilietus į siūlomą koncertą, informuokite tuo pačiu el. paštu. Dėkojame žiūrovams, kurie pirko bilietus į renginį! Atsiprašome dėl nepatogumų.

Vienas žymiausių šalies chorų „Ąžuoliukas“ (meno vadovas Vytautas Miškinis) – pilnas veiklų, pasirodymų, konkursų. Metų pradžioje dalyvauja koncertuose su operos solistais Agne Stančikaite ir Rafailu Karpiu. Choras kartu su duetu atliks ištraukas iš G. Verdi, F. Leharo operų, V. Kernagio dainą „Baltas paukštis“ ir kitus kūrinius. Koncerto programoje įtrauktos arijos ir duetai, tiek rimtesnio, tiek komiško pobūdžio. Abu operos dainininkai be rimtų dramatiškų operos veikėjų mėgsta atlikti ir komiškus personažus.

Rafailas Karpis yra vienas geriausių ir geidžiamiausių Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro tenorų, linksmojo žanro aktorius. Išskirtinis, unikalus, talentingas. Kviečiamas į atskirus renginius, televizijos projektus. R. Karpis 2023 metais tapo TV muzikos projekto „Aš esu muzika“ nugalėtoju. Už jį balsavo publika, projekte atliko net 7 skirtingų žanrų kūrinius.

Solistė Agnė Stančikaitė užkariauja publikos simpatijas teatro scenose, koncertų pasirodymuose. Mūsų nepaprastoji režisierė Anželika Cholina sukūrusi savąją „Traviatos“ versiją Kauno muzikiniame teatre pagrindinę Violetos rolę patikėjo originaliajai būsimai primadonai A. Stančikaitei. Vaidmuo G. Verdi operoje solistei pavyko puikiai. Koncertuose jaunoji artistė taip pat atlieka šmaikščių kūrinių, tad ši scenos pora greit susišluos komplimentus, žerdama geriausius jausmus.

Koncerto organizatorius:
UAB „Klasikos degustacija“
Tel. +370 659 24 000
El. paštas vigaile@klasikosdegustacija.lt

Skip to content