balandžio
25 d.
Ketvirtadienis, 19:00, Kiti renginiai

AUKSINIAI BRODVĖJAUS MIUZIKLAI

balandžio
25d.

AUKSINIAI BRODVĖJAUS MIUZIKLAI

Ketvirtadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Aštrūs siužetai, kino filmus menantys vingiai ir, žinoma, iki paskutinių natų įtraukianti muzika – ir to dar maža, norint apibūdinti miuziklo žanrą. Ne veltui sakoma: verčiau bent kartą pamatyti, nei šimtą kartų perskaityti.

Aksominio balso savininkė Evelina Sašenko ir operos solistas Egidijus Bavikinas kviečia į išskirtinę pažintį su miuziklais, klausytojams pristatydami visų laikų žymiausius ir į žanro istoriją įsirėžusius kūrinius. Legendines arijas jie papildys autentiškais talentais. Evelina – daugelio dainų konkursų ir projektų dalyvė, sužėrusi klausytojų simpatijas dėl puikiai atliekamų prancūziškų E. Piaf dainų, neblėstančios meilės kabaretų ir miuziklų melodijoms. Tuo metu tenoras Egidijus Bavikinas teatro žiūrovams pažįstamas dėl ryškių vaidmenų miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“, „Aida“, „Karmen“, ir kt., taip pat puikių, aukščiausius apdovanojimus pelniusių pasirodymų televizijos projektuose: „Triumfo arka“, „Žvaigždžių duetai“ ir kt. Neseniai operos solistas tapo ir LRT projekto „Miuziklo garsai“ nugalėtoju.

Sujungę pajėgas ir aistrą muzikai, Evelina ir Egidijus žada sukurti ypatingą Brodvėjaus nuotaiką. Koncerte skambės arijos iš ilgiausiai Brodvėjaus scenoje skambėjusio miuziklo „Katės“, pasaulinį pripažinimą pelniusio „Operos Fantomo“, nepakartojamo Eltono Johno „Aidos“, tikra istorija paremtos „Čikagos“ ir kitų žymiausių pasirodymų. Atlikėjams akompanuos visuomet muzikalus ir profesionalus pianistas Paulius Zdanavičius.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 608 40 832
El. p. estradeja@gmail.com

Daugiau informacijos apie renginius : www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja

Skip to content