rugsėjo
26 d.
Šeštadienis, 17:00, Pramoginė muzika

AUKSINĖS KLASIKOS IR MIUZIKLŲ DAINOS

rugsėjo
26d.

AUKSINĖS KLASIKOS IR MIUZIKLŲ DAINOS

Šeštadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Koncertas „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“ perkeltas iš balandžio 5 d.  Įsigyti bilietai galioja. Dėl bilietų grąžinimo galima kreiptis į bilietų platinimo bendrovę bilietai.lt tel. 8 673 25153. Daugiau informacijos: tel. 8 608 40 832, el. p. vida.estradeja@gmail.com.

Kas geriau sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs koncerte „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.
Zbignevo Levickio ir Vaidos Genytės koncerte klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins bei sužavės! Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.
Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A.Vivaldžio, C. Orfo, A. Piacolos, M. Ravelio, A. L. Vėberio, A. Mocarto, I. Kalmano, I. Mončio ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel.: +370 608 408 32
El. p. vida.estradeja@gmail.com

 

Skip to content