vasario
22 d.
Antradienis, 18:00, Vokalinė muzika

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS JUBILIEJINIS KONCERTAS

vasario
22d.

Dėmesio, koncertas atšaukiamas! ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS JUBILIEJINIS KONCERTAS

Antradienis, 18:00 / Vokalinė muzika

Koncertas atšaukiamas. Bilietus prašome grąžinti iki vasario 22 d. jų įsigijimo vietose. Atsiprašome už nepatogumus.

Vienos ryškiausių šiandienos dainininkių Astos Krikščiūnaitės kūrybinę biografiją puošia prestižiniai tarptautiniai festivaliai, pagrindiniai vaidmenys Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos operos teatruose, įrašytos kompaktinės plokštelės, Lietuvos, Estijos, Lenkijos valstybių garbės apdovanojimai. „Už plataus Lietuvos ir pasaulio muzikos repertuaro intelektualų ir įtaigų įprasminimą, už išskirtinę vokalo kultūrą“ 2011 metais dainininkė įvertinta Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

Geriausiai muzikos visuomenė A. Krikščiūnaitę pažįsta kaip talentingą kamerinės ir stambių žanrų simfoninės-oratorinės muzikos atlikėją, dainavusią diriguojant tokioms pasaulinės šlovės asmenybėms kaip šviesaus atminimo lordas Yehudi Menuhinas, Mstislavas Rostropovičius. Solistė daug metų reiškiasi įvairiuose muzikinio gyvenimo baruose nuo scenos iki koncertų organizavimo veiklos.

„Koncerte girdėsite prancūzų, italų ir lietuvių kompozitorių opusus, juos atliksiu su man ypač brangiais, ilgamečiais ir ištikimais scenos bendražygiais. Skambėsiantys kūriniai atspindi įvairius mano nueito kūrybinio kelio etapus ir programas, kurios buvo pristatytos Lietuvos ir kitų šalių klausytojams“, – sako A. Krikščiūnaitė.

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content