spalio
18 d.
Antradienis, 18:00, Vokalinė muzika

ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS JUBILIEJINIS KONCERTAS

spalio
18d.

ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS JUBILIEJINIS KONCERTAS

Antradienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Vienos ryškiausių šiandienos dainininkių ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS kūrybinę biografiją puošia prestižiniai tarptautiniai festivaliai, pagrindiniai vaidmenys Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos operos teatruose, įrašytos kompaktinės plokštelės, Lietuvos, Estijos, Lenkijos valstybių garbės apdovanojimai. „Už plataus Lietuvos ir pasaulio muzikos repertuaro intelektualų ir įtaigų įprasminimą, už išskirtinę vokalo kultūrą“ 2011 metais dainininkė įvertinta Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

Geriausiai muzikos visuomenė A. Krikščiūnaitę pažįsta kaip talentingą kamerinės ir stambių žanrų simfoninės-oratorinės muzikos atlikėją, dainavusią diriguojant tokioms pasaulinės šlovės asmenybėms kaip šviesaus atminimo lordas Yehudi Menuhinas, Mstislavas Rostropovičius. Solistė daug metų reiškiasi įvairiuose muzikinio gyvenimo baruose nuo scenos iki koncertų organizavimo veiklos.

„Koncerte girdėsite prancūzų, italų ir lietuvių kompozitorių opusus, juos atliksiu su man ypač brangiais, ilgamečiais ir ištikimais scenos bendražygiais. Skambėsiantys kūriniai atspindi įvairius mano nueito kūrybinio kelio etapus ir programas, kurios buvo pristatytos Lietuvos ir kitų šalių klausytojams“, – sako A. Krikščiūnaitė.

Skip to content