gegužės
03 d.
Antradienis, 19:00, Kiti renginiai

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA

gegužės
03d.

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA

Antradienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas, kompozitorius – ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) po įspūdingo tarptautinio projekto su Kauno valstybiniu choru grįžta į Kauno filharmonijos sceną su ypatinga programa, atskleisiančia autentišką Argentinos tango „aukso amžiaus“ skambesį.

Pirmą kartą KAUNE – ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA!

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA sudaro išskirtinė profesionalių, tarptautiniu mastu pripažintų, virtuoziškumu ir stilistine įvairove pasižyminčių, talentingų atlikėjų tarptautinė sudėtis. Tango muziką charakterizuojančio instrumento, BANDONEONO, ir kitų tango muzikos instrumentų derinys, kartu su atlikėjų virtuoziškumu sukuria unikalų, išskirtinį ir autentišką tango muzikos skambesį.

Didžiosiose koncertų salėse atliekami ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA kūriniai nukels į 1940-ųjų Buenos Aires, tango muzikos „aukso amžių“, kupiną dramatiškų ir nostalgiškų jausmų, lydimų autentiško tango muzikos skambesio. Tai priverčia svajoti, jaudintis ir nukelia į unikalią autentiško tango skambesio muzikinę patirtį.

Programoje gausu Argentinos tango jausmų persmelkto skambesio, kurio garsai paliečia kiekvieno klausytojo širdį, o Argentinos tango muzikos grožis nepalieka nei vieno abejingo.

100 % AUTENTIŠKO TANGO SKAMBESIO bei Argentinos tango jausmais pasižymintys ir energija pulsuojantys kūriniai nepaliks nei vieno abejingo!

ARGENTINIETIŠKO TANGO muzika – tai žanras, jungiantis tango subtilumą, išskirtinumą, sudėtingumą, gyvybingumą ir klasikinės muzikos subtilumą. UNESCO paskelbtas nematerialiu žmonijos kultūros paveldu, tango veda į gilų emocinį džiaugsmo ir jaudulio išgyvenimą.

Koncerto PROGRAMOJE – kūriniai iš naujausio ARIEL RAMIREZ tango albumo „TANGOS EN BLANCO Y NEGRO“, praturtinto orkestro skambesiu bei įrašyto ir išleisto pasaulinės pandemijos metu. Tai – trečiasis Ariel Ramirez albumas, išleistas Europoje, be daugelio kitų albumų, įrašytų Argentinoje su žymiomis grupėmis ir atlikėjais.

Koncerto metu skambės žymiausių Argentinos tango maestro, tokių kaip Anibal Troilo, Carlos Di Sarli, Juan D’Arienzo ir kt. kompozitorių kūriniai. Koncerto metu, šalia „aukso amžiaus“ tango muzikos, taip pat skambės ir žymaus kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai.

Koncerto organizatorius:
Tango kultūros erdvė „EL TANGO CLUB Espacio Cultural“
Mob. +370 652 05898
E. p. ElTangoClubKaunas@gmail.com

Informaciniai partneriai: dienraštis „Klaipėda“, dienraštis „Kauno diena“
Informacinis rėmėjas radijo stotis „TAU“

Skip to content