vasario
13 d.
Antradienis, 19:00, Kiti renginiai

ARGENTINIETIŠKAS TANGO

vasario
13d.

ARGENTINIETIŠKAS TANGO

Antradienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Argentinietiškas tango – tai neatsiejamas naktinio gyvenimo vaizdinys. Vos tik pasirodęs XIX amžiaus pabaigoje, buvo uždraustas, galiausiai atkeliavo iki Europos ir ją pakerėjo. Tango bacilą paskleidė argentiniečių šokėjai ir muzikantai, atvykę ieškoti laimės į Paryžių. Tik pripažintas Europoje, tango grįžo į Buenos Aires, kur vis labiau populiarėjo ir šiandien šis šokis išgyvena savo renesansą.

Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ parengė šią programą kartu su tango šokėjais. Muzikines kompozicijas lydės mažosios teatrinės ir choreografinės mizanscenos, kurių muzikinius ir choreografinius pasakojimus perteiks ansamblio „Ainiai“ solistai – Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas), Rytis Janilionis (baritonas), instrumentalistai ir šokėjų pora Carlosas ir Brigita Rodrigues.

Naujoje ansamblio programoje – pluoštas tango klasika vadinamų kompozicijų. Praeitame šimtmetyje sukurtos Carloso Gardelio „Por Una Cabeza“, Astoro Piazzollos „Adios Nonino“ vadinamos tango vizitine kortele. Joms, kaip ir visam pluoštui vokalinių ir instrumentinių kompozicijų originalias aranžuotes sukūrė ansamblio koncertmeisteris ir birbynininkas Narimantas Murauskas.

Argentinietiškas tango – ne tik šokis, tai – pasakojimas apie mūsų gyvenimus ir juose skambančias sielų stygas. Šį kartą tango skambės koncertinių kanklių, smuiko, birbynių, akordeono tembrais, emocionalią muziką lydės originalus šokėjų ir mokytojų Carloso ir Brigita Rodrigues bei Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ kūrybinis aljansas.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „ESTRADĖJA“
El. p. estradeja@gmail.com
Tel.  +370 675 86 528

Daugiau informacijos apie renginius: www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja

Skip to content