gruodžio
18 d.
Šeštadienis, 17:00, Kamerinė muzika

APIE TAI, KAS BRANGIAUSIA

gruodžio
18d.

APIE TAI, KAS BRANGIAUSIA

Šeštadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Artėjant gražiausioms metų šventėms šviesų ir jaukų vakarą Kauno filharmonijos klausytojams dovanoja šeimyninis mamos ir dukros – dainininkės, Vilniaus kolegijos docentės Eglės Juozapaitienės ir jaunosios kartos operos solistės Ievos Barboros Juozapaitytės duetas.

Puikiai Lietuvos publikai pažįstamos atlikėjos nuolat stebina savo kūrybiškumu. Šįkart drauge su scenos partneriu – plačiai ir už Lietuvos ribų žinomu pianistu, Lietuvos muzikos ir teatro bei Škotijos Karališkosios akademijų profesoriumi, Nacionalinės premijos laureatu Petru Geniušu kviečia į koncertą, pavadinimu „Apie tai, kas brangiausia“. Anot E. Juozapaitienės, šio vakaro programoje atsispindi viskas, kas svarbu kiekvienam iš mūsų – tai ir muzika, ir dailė, ir meilė, ir šeima. Neatsitiktinai koncerte dalyvaus ir profesorius Vytautas Juozapaitis – vienas iškiliausių Lietuvos baritonų, Nacionalinės premijos laureatas, per daugiau nei dvi dešimtis kūrybos metų sukūręs apie 50 sceninių-koncertinių partijų bei vaidmenų, o koncerto metu filharmonijos salėje bus eksponuojami dviejų grafikių, Petro Geniušo žmonos ir mamos, Kristinos Norvilaitės-Geniušienės bei Irenos Žemaitytės-Geniušienės darbai.

Dainininkė Eglė Juozapaitienė sėkmingai derina koncertinę veiklą su pedagogės darbu. Dar studijų metais pradėjusi vadovauti moterų vokaliniam ansambliui „Eglė“ su kolektyvu koncertuoja iki šių dienų, džiugina kūrybiniu duetu su dukra, yra nuolatinė operos solisto prof. Vytauto Juozapaičio kūrybos partnerė, koncertavo su LMTA liaudies instrumentų ansambliu „Sutartinė“, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Kauno miesto simfoniniu orkestrais, paruošė ir dainavo koncertines programas drauge su pianistais Nijole Ralyte, Audrone Juozauskaite, Povilu Jaraminu, Aleksandru Vizbaru, Ina Kononova, vargonininkėmis Renata Marcinkute Lesieur, Dalia Jatautaite. E. Juozapaitienė žiūrovams taip pat gerai pažįstama iš TV ekranų – ji dažna įvairių projektų komisijų narė, laidų vedėja ir atlikėja.

Operos solistė, garsių muzikų šeimoje užaugusi Ieva Barbora Juozapaitytė, vaidmenis kuria Lietuvos operos ir baleto, Kauno ir Klaipėdos muzikiniuose teatruose, aktyviai dalyvauja profesionalios muzikos projektuose užsienyje bei Lietuvoje, drauge su jaunais ir talentingais operos solistais įkūrė grupę ,,IL SENSO“ (liet. Prasmė), su kuria savo noru ir nuosavomis lėšomis ypatingai sunkiu pandeminiu metu išleido ir pristatė visuomenei net penkių dainų muzikinius vaizdo klipus. I. B. Juozapaitytė matoma ne tik akademinės muzikos koncertų salėse, bet ir televizijos projektuose („Muzikinė kaukė“, „Muzikinis iššūkis“, „Duokim garo“, „Gražiausios poetų dainos“ ir kt.).

Muzikinis mamos ir dukros duetas šaltą gruodžio vakarą pradžiugins ne tik savo dainomis, bet ir šiltomis šypsenomis!

Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content