balandžio
09 d.
Antradienis, 19:00, Kiti renginiai

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! ANTOINE WEND

balandžio
09d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! ANTOINE WEND

Antradienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Informuojame, kad dėl nenumatytų aplinkybių balandžio 9 d turėjęs vykti Antoine Wend koncertas yra atšaukiamas. Pinigai už parduotus bilietus bus grąžinami iki balandžio 10 d (imtinai) atgal į pirkėjo sąskaitą – papildomų veiksmų imtis nereikia. Pirkusius bilietus kasoje – kviečiame kreiptis el. paštu: pagalba@kakava.lt. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Balandžio 9 d. ikoniškoje Kauno filharmonijoje kviečiame apsilankyti jau antrame Antoine Wend koncerte. Jūsų laukia nepaprastas vakaras su išskirtiniu jo debiutinio muzikinio albumo pristatymu (EP), įskaitant tokias dainas kaip „Morsure“, pristatytą praėjusių metų spalį, „Morsure – orkestrinė versija“ – išleistą gruodį, ar netgi netrukus pasirodysiančią „Jeune homme“ ir daug kitų. Patirkite žavintį ir asmenišką repertuarą, kuriame susilieja anglų ir prancūzų kalbų niuansai, ir pasinerkite į turtingą ir įvairią muzikinę kelionę.

Kylanti žvaigždė Antoine Wend grįžta uždegti scenos. Nepraleiskite jo EP, siūlančio nepakartojamą muzikinę patirtį, kuris pasirodys 2024 m. kovo mėnesį. Tarp kiekvienos dainos pasiruoškite išskirtinėms akimirkoms – nuo intymių iki asmeninių. Kai kurie kūriniai Jus sujaudins, kiti panardins į melancholišką atmosferą, primenančią galingas emocijas, sukeltas „SOS d’un terrien en détresse“, kuri žymėjo jo kelionę „X faktoriuje“.

Lydimas talentingo pianisto Mindaugo Pundziaus ir charizmatiškos būgnininkės Gertrūdos Paužaitės (ilgametės bendražygės, taip pat „X faktoriaus“ dalyvės), Antoine prižada išskirtinį vakarą. Sugrąžindamas dainas atliktas „X faktoriuje“ ir tyrinėdamas kerinčias originalios kompozicijos temas, šis koncertas yra džiaugsmo ir įsipareigojimo šventė, tai patirtis kurios Jūs nepamiršite.

Savo unikaliu balsu Antoine pasisako už universalias temas, kaip meilė, atvirumas ir, žinoma, linksmybės! Mes kviečiame visus prisijungti prie mūsų ir pasinerti į muzikinę kelionę, kurioje anglų ir prancūzų kalbos darniai persipina. Pirkite bilietus jau dabar ir pasiruoškite įsimintinam vakarui. Greitai pasimatysime!

Koncerto organizatorius:
VšĮ „ESTRADĖJA“
El. p. estradeja@gmail.com
Tel.  +370 675 86 528
Daugiau informacijos apie renginius: www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja

Skip to content