spalio
10 d.
Šeštadienis, 19:00, Pramoginė muzika

ALINOS ORLOVOS VINILINĖS PLOKŠTELĖS „MUTABOR“ PRISTATYMAS

spalio
10d.

ALINOS ORLOVOS VINILINĖS PLOKŠTELĖS „MUTABOR“ PRISTATYMAS

Šeštadienis, 19:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Alinos Orlovos koncertas „Vinilinės plokštelės „Mutabor“ pristatymas“ perkeltas iš kovo 29 d. Įsigyti bilietai galioja.
Dėl bilietų grąžinimo galima kreiptis į bilietų platinimo bendrovę bilietai.lt tel. +370 673 25153. Daugiau informacijos: tel. +370 608 40 832, el. p. vida.estradeja@gmail.com.

Nuo kultinio Alinos Orlovos albumo „Mutabor“ pasirodymo praėjo 10 metų. Ir štai – šio simbolinio jubiliejaus proga albumas perleidžiamas vinilo formatu! Dizainas išlieka toks pats, o instrumentų spektras – kiek kitoks. Kauno filharmonijoje Alinos Orlovos pasirodymą lydės violončelės variacijos ir armonikos garsai.
Programoje, be abejonės, skambės ir kinematografinio vizualumo turinčios dainos iš kultinio albumo „Mutabor“, kurios per dešimtmetį įgavo dar daugiau spalvų, taip pat jau mintinai niūniuojami kūriniai iš debiutinio atlikėjos albumo „Laukinis šuo dingo“, bei jos pasaulietiškoji kūryba iš puikiai Europos kritikų įvertinto albumo „88“ ir naujausiojo albumo „Daybreak“.
Per dvylika metų Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas. Kaskart dainininkė savo klausytojams dovanoja nepamirštamus koncertus, pilnus, lyrikos, švelnios melancholijos ir ramybės.

Daugiau:
LAUKINIS ŠUO DINGO // 2008
Lijo – http://bit.do/eLU4n
MUTABOR // 2010
Čia – http://bit.do/fq67A
88 // 2015
Sailor – http://bit.do/eLU7X
DAYBREAK // 2018
The Break Up Blues – http://bit.do/eLU4M
Spotify – http://bit.do/fq69t\

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Reklamos projektų vadovė Vida
Tel.: +370 608 40 832
El. p. vida.estradeja@gmail.com

Skip to content