lapkričio
19 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

ALEKSANDRS KALEJS IR KMSO: FORTEPIJONAS IR ORKESTRAS

lapkričio
19d.

ALEKSANDRS KALEJS IR KMSO: FORTEPIJONAS IR ORKESTRAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras džiaugiasi ne vienerius metus trunkančia draugyste su fortepijono muzikos festivalio ir meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ kūrybine komanda.
Nuo 2018 metų „Kaunas Piano Fest“ sukviečia pianistus iš viso pasaulio dalyvauti 10 dienų trunkančiuose, pilnuose įkvėpimo meistriškumo kursuose. Festivalio dalyviai koncertuoja, dalyvauja meistriškumo pamokose ir kartu mokosi įvairiuose karjeros valdymo seminaruose. Per trejus festivalio gyvavimo metus į Kauną buvo pakviesti 48 pianistai iš 21 skirtingų pasaulio šalių, taip pat surengta 28 nemokami koncertai ir 15 edukacinių paskaitų. Festivalio laureatai kaip solistai koncertavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Tad šį kartą kauniečiams bei miesto svečiams koncertą su orkestru atliks „Kaunas Piano Fest 2021“ nugalėtojas Aleksandrs Kalējs. Jaunasis latvių pianistas ne kartą koncertavo Austrijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Islandijoje, Lietuvoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir JAV. A. Kalējs. yra pasirodęs daugelyje tarptautinių festivalių Europoje. 2019 m. jis laimėjo „Grand Prix“ „Blackheads Concert Programmes“ konkurse bei „III Alion Baltic“ tarptautiniame muzikos konkurse Taline. Tais pačiais metais pianistas pelnė 1-ąją vietą XXIV Briuselio tarptautiniame muzikos konkurse, taip pat 3-ąją vietą Tarptautiniame George’o Gershwino muzikos konkurse Niujorke, JAV.
2021 m. liepos mėnesį pianistas dalyvavo tarptautiniame festivalyje ir meistriškumo kursuose „Kaunas Piano Fest“, kur buvo įvertintas pagrindiniu festivalio prizu – pasirodymu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Diriguojami Vytauto Lukočiaus, Aleksandrs Kalējs ir KMSO klausytojams muzikos kalba išreikš plačiausią jausmų, nuotaikų ir emocijų amplitudę.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content