gruodžio
13 d.
Sekmadienis, 18:00, Kamerinė muzika

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Adventinis vakaras „Šventa naktis“

gruodžio
13d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Adventinis vakaras „Šventa naktis“

Sekmadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Koncertas atšaukiamas!

Dėl bilietų grąžinimo kreipkitės iki gruodžio 23 d. I-V 10-17 val. tel. 8 614 79 197. Kauno valstybinės filharmonijos kasa karantino metu nedirbs.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo “Tiketa.lt” paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras iki gruodžio 23 d.
Jei bilietus pirkote kitose “Tiketos” kasose, tai bilietus grąžinti galite būtent toje “Tiketos” kasoje, kurioje įsigijote iki gruodžio 23 d.

 

Šį vakarą įstabią advento nuotaiką tradiciškai kurs naujų idėjų nestokojantis Kauno styginių kvartetas ir už nesumeluotą nuoširdumą kauniečių mylima aktorė Inesa Paliulytė. Vakaro metu aktorės skaitomą Nobelio premijos laureatės, švedų rašytojos, romanistės ir novelistės Selmos Lagerlöf, kurią mes geriausiai pažįstame iš jos nuostabios knygos „Stebuklingosios Nilso kelionės“, sukurtą istoriją „Šventoji naktis“ organiškai papildys nuostabūs muzikiniai intarpai – Wolfgango Amadeuso Mozarto, Ludwigo van Beethoveno, Franzo Schuberto bei Vidmanto Bartulio kūriniai.

„Kvartetas nėra tik repeticijos ar koncertai. Kvartetas – gyvenimo būdas vardan didžiojo meno“ – šis moto kaip niekam kitam tinka Kauno styginių kvartetui, dažnai tituluojamam kūrybiškiausiu, gyvybingiausiu ar tiesiog geriausiu tokio pobūdžio kolektyvu Lietuvoje. Apie tai liudija daugiau nei 30 metų trunkanti kūrybinė kolektyvo biografija, beveik kasmet pelnomi apdovanojimai ir įvertinimai, iškalbingi atsiliepimai spaudoje. Apie kolektyvo preciziškumą ir kūrybiškumą vaizdžiai kalba kritikos atsiliepimai: „kad ir ką jie grotų, visur randa jautrų, labai nuoširdų santykį su muzika. O ir klausytojas sunkiai paaiškinamu būdu jaučia, kad jiems labai svarbu, ar jis deramai viską išgirs. Gal tai interpretaciją suartina su juvelyro menu?“

I. Paliulytė jau keturis dešimtmečius vaidina Kauno valstybiniame dramos teatre, yra viena iš teatro mokyklėlės „Mano teatras“ įkūrėjų ir pedagogių. Aktorė televizijoje kūrė ir vedė laidą vaikams „Ryto Tra lia lia“, nuolatos kuria ir režisuoja įvairius projektus vaikams bei suaugusiems, organizuoja ir veda pedagoginius seminarus teatro temomis.

Skip to content