sausio
21 d.
Sekmadienis, 17:00, Kiti renginiai

ABBA IR KITI PASAULINIAI HITAI

sausio
21d.

ABBA IR KITI PASAULINIAI HITAI

Sekmadienis, 17:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Šiame projekte išgirsite gražiausias bei įsimintiniausias grupės ABBA dainas, kurios nuskambės ypatingai melodingai, lydimos trijų išskirtinio tembro savininkių. Mėgausitės tokiomis dainomis, kaip „Dancing Queen“, „Mamma Mia“, „Thank You for The Music“, „Happy New Year“ ir daugeliu kitų šios neužmirštamos grupės dainų. Koncertas pilnas įspūdžių, netikėtumų bei žanrų įvairovės.

Programoje taip pat skambės dainos su kuriomis užaugo šios dainininkės. Tai muzika apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius – nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, popmuzikos ir roko žanro kūrinių. Koncerte girdėsite tokias dainas, kaip „ Jurgos arija“, „Dangus tau dovanoja aukštį“, „You Raise Me Up“, „Barcarolle“, „Never Enough“, „Daimonds“, „Meilės netylėk“, „Meilę skolingas tau“ bei autorinius kūrinius. Taip pat girdėsite dainas iš Sarah Brightman, Lara Fabian repertuaro.

Ką dar galima pridurti? Tik gal, kad šis puikus koncertas žada nuostabią muziką, gerą nuotaiką, kuria norėsis dalintis ir su kitais.

Daugiau informacijos apie renginius : www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja

 VŠĮ “ESTRADĖJA”
Tel.: +370 60840832
El.p.: estradeja@gmail.com

Skip to content