gegužės
11 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

SEZONO UŽDARYMO KONCERTAS „BALTIJOS VĖJAS“

gegužės
11d.

SEZONO UŽDARYMO KONCERTAS „BALTIJOS VĖJAS“

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Garsiausias Lietuvos tenoras, dėl išskirtinio talento sulaukęs sėkmės ir Lietuvos, ir užsienio scenose, Merūnas Vitulskis ir Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras gegužės 11-ąją dovanoja orkestro sezono uždarymo koncertą „Baltijos vėjas“. Jame skambės žinomiausi lietuvių autorių – Juozo Naujalio, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Antano Kačanausko, Balio Dvariono, Algimanto Raudonikio ir kitų kompozitorių kūrinai. Klausytojus taip pat džiugins ir pasaulio klasikų kūryba. Orkestrui ir solistui diriguos orkestro vyriausiasis dirigentas Konstantinas Orbelianas (JAV).
„Prieš keletą metų solistas Merūnas Vitulskis su Kauno miesto simfoniniu orkestru įrašė pačią pirmąją savo plokštelę ir nuo to laiko gražus kūrybinis bendradarbiavimas tarp solisto bei orkestro tęsiasi iki šiol“, – priminė Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas A. Treikauskas.
Gegužės 14-ąją orkestro ir solisto taip pat laukia didžiulis įvykis – koncertas Berlyno filharmonijoje.
Pasak koncertą Berlyne organizuojančios įmonės „ATM“ vadovo Alvido Tautkaus, šis koncertas rengiamas siekiant ypatingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir kartu padėkoti Vokietijai už mūsų šalies Nepriklausomybės atkūrimo akto išsaugojimą. „Šia gražia akcija norime pristatyti puikias profesines aukštumas pasiekusį Kauno miesto ir Lietuvos vardą garsinantį Kauno miesto simfoninį orkestrą bei Lietuvos pažibą – vokalistą M. Vitulskį“, – sakė A. Tautkus.
Orkestras kartu su Merūnu Vitulskiu, diriguojami maestro Konstantino Orbeliano, kviečia visus pasimėgauti šiltu ir nuoširdžiu šventiniu koncertu bei pirmiesiems išgirsti Berlyno filharmonijoje skambėsiančius kūrinius.
Tai puiki proga pabūti visiems kartu!

KMSO inf.