balandžio
Sekmadienis, 19:00, Kiti renginiai

LAURA ir choras „CHAMELEONAS“. Teatralizuota autorinių dainų programa.

balandžio

LAURA ir choras „CHAMELEONAS“. Teatralizuota autorinių dainų programa.

Sekmadienis, 19:00 / Kiti renginiai

Muzikos ir tekstų autorė šiaulietė LAURA REMEIKIENĖ dovanoja klausytojams autorinių dainų vakarą, kupiną romantiškų, lyriškų, ekstravagantiškų dainų. Atlikėjos pasirodymai visada tarsi mini muzikiniai spektakliai, spinduliuojantys moteriška charizma, žavesiu ir užburiančia judesio ir muzikos harmonija.

Kartu su choru „Chameleonas“ balandžio 10 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje Laura atliks jau gerai žinomas ir klausytojų pamėgtas dainas – „Sparnai gerumo“, „Ant bangos“, „Tuk tuk širdele“ ir kt.

Dėmesio, koncertas perkeltas iš sausio 26 d. Įsigyti bilietai galioja.

Daugiau informacijos apie renginius: https://www.facebook.com/estradeja/ arba www.estradeja.lt

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.