vasario
14 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Pramoginė muzika

LA FIESTA VALENTINO

vasario
14d.

LA FIESTA VALENTINO

Ketvirtadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Valentino dienos proga miesto gyventojus ir svečius pasitiks išskirtinė muzikinė šventė. Su džiazo muzikos metrais, šėlstančiais Lotynų Amerikos ritmais kviečiame užkaitinti vakaro temperatūrą.

 

Karštas muzikinis kokteilis bus plakamas iš jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su Lotynų muzikos stiliais, džiazu, roku, svingu bei dar įvairesniais pagardais. Specialią šiam vakarui programą rengia Kauno bigbendas kartu su Victoru Mendoza. Siekiant atskleisti turtingą Lotynų Amerikos muzikos įvairovę, atlikėjas daug dėmesio skiria improvizacijoms, o jų spontaniški muzikiniai atradimai įneša gyvybės bei netikėtumo.

 

Vibrafonininko Victoro Mendozos grojimas lyginamas su legendiniu Lioneliu Hamtonu. Džiazo muzikos virtuozas yra vienas iškiliausių, tarptautinį pripažinimą pelniusių artistų Lotynų Amerikos džiazo ir perkusijos pasaulyje. Minėtini jo išskirtiniai projektai su Paquito D’Riveros vadovaujamu orkestru (World Festival Orchestra), Prahos „Milan Svoboda“ orkestru, koncertai Londono karalienės Elžbietos, Tel Avivo salėse. Spalvingas orkestrines kompozicijas paįvairins Federico Manzanares (Argentina) – salsos ambasadorius Lietuvoje.

 

Į muzikos šventę įsilies ir lietuviškos pajėgos. Tai – Kauno bigbendas, savo muzikavimo istorijoje turintis reikšmingų susidūrimų su pasaulinio lygio muzikantais. Kolektyvą galima drąsiai vadinti džiazo mokyklos simboliu ir virtuozinės technikos meistrais, išauginusiais žymiausius dabarties lietuvių džiazo muzikos metrus bei nuolat į sceną atvedančius naujus veidus.

 

¡Hola! – sako įspūdingą vakarą žadantys muzikantai, kviesdami vienas kitam dovanoti įsimintinas akimirkas ir, žinoma, – bilietą į meilės kodu pažymėtą „La Fiesta Valentino“.

 

Koncerto organizatorius:Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“Tel. +370 37 220385El. p. daiva.morkunaite@kaunosantaka.lt http://www.kaunosantaka.lt