lapkričio
17 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

TARPTAUTINIS ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „IŠ ARTI“ APIE JŪRĄ, PAUKŠČIUS IR JAUSMUS

lapkričio
17d.

TARPTAUTINIS ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „IŠ ARTI“ APIE JŪRĄ, PAUKŠČIUS IR JAUSMUS

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Gamtos peizažai ir testamentai, muzikos garsais kalbantys apie nykstančius paukščius, aplinkas ir žmogaus emocijas bei grėsmingas patirtis gamtoje. Tai – svarbiausios koncerto „Apie jūrą, paukščius ir jausmus“ temos, kurios nuolat sujudina kompozitorius, dailininkus, poetus, veikiantis kaip eleksyras, kuris galiausiai mus apdovanoja naujais kūriniais, kurių šioje programoje bus trys.

Programą „Apie jūrą, paukščius ir jausmus“ parengė  Lietuvos nacionalinės filharmonijos ansamblio „Musica humana“ muzikos atlikėjai kartu su vokaliniu duetu „Cantus Coronatus“ (Simona Liamo ir Nora Petročenko) bei pianiste Birute Asevičiūte.

„Apie jūrą, paukščius ir jausmus“ kompozicijų autoriai – dabarties latvių, estų ir lietuvių kompozitoriai, kurių kameriniai kūriniai skirti įvairioms sudėtims – nuo obojaus solo kompozicijų (Pēteris Vasks) iki premjeros unikaliam instrumentiniam trio –  meilės obojui, violončelei ir klavesinui (Zita Bružaitė). Gamtos tema festivalio programoje atsiskleis vienišumo, dramatizmo, pastoralinėmis nuotaikomis, kuriose girdėsime baroko, neoromantinėmis ir modernizmo stilių jungtis. Todėl sakome, kad šią programą privalo išgirsti pasiilgę rudens nostalgijos, intymumo ir švelnių spalvų mirgėjimo.

Festivalio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Kauno miesto savivaldybė, Asociacija LATGA.

Skip to content