kovo
03 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

SVEČIAI IŠ LENKIJOS

kovo
03d.

SVEČIAI IŠ LENKIJOS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Plačią naujosios lenkų ir ukrainiečių kompozitorių muzikos fleitai ir orkestrui retrospektyvą klausytojams pristatys talentingas fleitininkų duetas. Sutuoktiniai AGATA IR LUKASZAS DLUGOSZAI, studijavę tiek gimtojoje Lenkijoje, tiek Europos bei Amerikos aukštosiose muzikos mokyklose, yra visame senajame žemyne puikiai žinomi atlikėjai, koncertuojantys su žymiausiais orkestrais ir ansambliais bei laikomi tikrais lenkų muzikos ambasadoriais.

Šį vakarą duetas muzikuos su maestro Roberto Šerveniko diriguojamu Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir pristatys net dvi pasaulines premjeras – tai muzikantų tėvynainio lenkų kompozitoriaus Alexanderio Nowako bei iš Dnipropetrovsko kilusio ukrainiečių šiuolaikinio kūrėjo Ihorio Shcherbakovo koncertai dviem fleitoms ir orkestrui. Programą papildys dvi spalvingos šiuolaikinių Lenkijos kompozitorių simfoninės partitūros – popiežiaus Jono Pauliaus II atminimui skirta Krzysztofo Pendereckio „Čakona“ ir charakteringas Witoldo Lutosławskio Koncertas orkestrui.

 

Koncerto metu galima apžiūrėti Kauno filharmonijos Mėlynojoje fojė vasario 23–kovo 12 dienomis veikiančią  tapytojo Gintauto Vaičio akvarelės darbų parodą  „Susitikimai“.

Skip to content