vasario
04 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

SCENOJE – 2019 M. TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS ALEKSANDR KASHPURIN

vasario
04d.

SCENOJE – 2019 M. TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS ALEKSANDR KASHPURIN

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno filharmonijos scenoje pasirodys rusų pianistas Aleksandras Kashpurinas, klausytojų simpatijas ir aukščiausius komisijos įvertinimus pelnęs 2019 m. pabaigoje vykusiame M. K. Čiurlionio tarptautiniame pianistų konkurse, kur jis iškovojo pirmąją premiją. Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys koncertavo daugelyje Europos šalių, taip pat Kinijoje, Mongolijoje, Maroke, jo įrašų yra išleidusi kompanija „Melodija“. Tarp naujausių šio pianisto pasiekimų – nugalėtojo prizas Prancūzijoje 2021 m. lapkričio mėn. vykusiame pianistų konkurse „Les Etoiles du Piano“. Šio vakaro koncerte A. Kashpurinas atliks S. Rachmaninovo Trečiąjį fortepijoninį koncertą – būtent su šio rusų kompozitoriaus Antruoju koncertu pianistas sukėlė ovacijas po pasirodymo M. K. Čiurlionio konkurso finale.

Antroje koncerto dalyje skambės Césaro Francko oratorija „Išpirkimas“, skiriama kompozitoriaus 200-osioms gimimo metinėms paminėti. Monumentalios prancūzų romantiko partitūros atlikimui telkiasi didžiulės lietuvių atlikėjų pajėgos: solistai Lina Dambrauskaitė ir Vladas Bagdonas bei maestro Roberto Šerveniko diriguojami du pagrindiniai šalies kolektyvai – Kauno valstybinis choras ir Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

Skip to content