gruodžio
01 d.
Pirmadienis, 19:00, Pramoginė muzika

PASAULIO DAINOS KALĖDOMS

gruodžio
01d.

PASAULIO DAINOS KALĖDOMS

Pirmadienis, 19:00 / Pramoginė muzika

Pasaulis pilnas įvairių dainų – populiarių ir pamirštų, kaitinančių kraują, įkvepiančių šokiui ar apgaubiančių ramia meditacija. Kauno fortepijoninio trio ir solistės Gabrielės Bukinės programa „Pasaulio dainos Kalėdoms“ – tai galimybė kartu su muzika pakeliauti po išorinį ir vidinį pasaulį, stabtelėti ir pagalvoti, ką patyrėme per šiuos besibaigiančius metus, prisiminti kažkada girdėtą melodiją, o gal net išgirsti naują, kuri lydės stebuklingą metų virsmą. Kiekviena daina – nors kartais ir be žodžių, visada mums kažką pasakoja. O kiekviena išgirsta istorija tampa mūsų patirčių dalimi. Simboliška, kad programą pradės ir pabaigs dainos apie muziką – o kokia nuotaikų ir emocijų įvairovė slypi tarp jų. Tegul „Pasaulio dainos“ praturtina Jūsų Kalėdas!

Koncerto klausykite LRT KLASIKOS bangomis bei stebėkite portale LRT.lt

Solistė G. BUKINĖ vos per keletą metų įsitvirtino pagrindiniuose Lietuvos operos teatruose,  buvo įvertinta įvairiais apdovanojimais bei pelnė aukščiausius kritikų ir žiūrovų įvertinimus: Auksinį scenos kryžių, Kauno miesto kultūros premiją. 2023 m. ji laimėjo prestižinį Tarptautinį Klaudios Taev jaunųjų operos dainininkų konkursą ir sėkmingai debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ji paskelbta LNOBT „Metų operos viltimi“, o žiūrovų, balsavusių internete, valia ji išrinkta ir Metų mylimiausia soliste.

2011 m. susikūręs KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO per savo gyvavimo metus surengė daugiau nei 250 koncertų, tapo aktyviu Kauno miesto bei regiono kultūrinio gyvenimo dalyviu ir savo veikla pelnė publikos simpatijas. Kauno fortepijoninio trio pasirodymai įvertinti tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Lenkijoje ir Italijoje. Ansamblis, kaip solistas, grojo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, VDU kameriniu orkestru, Kauno vokaliniu ansambliu „Acusto“, Kauno valstybiniu choru, Heidelbergo universiteto kameriniu choru „Camerata Carolina“, dirigentais: Modestu Barkausku, Karoliu Variakoju, Robertu Šerveniku, Franzu Wassermannu. 2025 m. pavasarį buvo išleista pirmoji Kauno fortepijoninio trio kompaktinė plokštelė „Miražai“, kurioje skamba vienos ryškiausių nūdienos Lietuvos kompozitorių Zitos Bružaitės muzika.

Registracija stebėti koncertą gyvai:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpIYrdOrwl6gELpGVHLAhn3XMxQ9Q_UxEHn11ut7VTt6cG4A/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHkAcFUz-5Dx-jkj1nOJfvcbDWgOBiLJUwlfhHsDrppdOmR_dlehhqr7azA6r_aem_XPGZg73imZlIpoQYxATjiA
Koncertą pristato LRT klasika

Skip to content