spalio
08 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ČIPOLINO NUOTYKIAI“

spalio
08d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ČIPOLINO NUOTYKIAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras savo mažuosius klausytojus kviečia į muzikinę pasaką apie bebaimį Čipoliną.

Mažas, tačiau drąsus, linksmas ir nuotykius mėgstantis berniukas svogūnėlis, vardu Čipolinas, padedamas savo draugų daržovių kovoja su piktųjų neteisybe. Muzikinėje pasakoje susipažinsite su senuoju ponu Moliūgu, nuoširdžia ir ištikima Čipolino drauge Ridikute, svajokliu Grafu Vyšniuku, gražuole Magnolija ir kitais. Visi kartu jie neria į nuotykius ir šmaikščiai kovoja su piktuoju daržovių ir vaisių šalies valdovu Princu Citronu ir jo citrinų armija bei paniurėliu sinjoru Pomidoru.

Italo Džanio Rodario literatūrinė pasaka „Čipolino nuotykiai“ sukurta jauniausiems žiūrovams, tačiau pasakos motyvai pilni alegorijų ir šmaikštaus humoro sudomina visus, o mažųjų tėvelius į malonius prisiminimus nuneš kompozitoriaus Kareno Chačaturiano atpažįstamos ir emocijų kupinos melodijos.

Drąsuolio Čipolino ir jo draugų nuotykius pasakos aktorius Paulius Markevičius, o nuotaikingą istoriją papildys visiems, mažiems ir dideliems, puikiai pažįstami muzikiniai intarpai iš animacinio filmuko „Čipolinas“, kuriuos grieš Kauno miesto simfoninio orkestro muzikantai.

Susitikime daržovių ir vaisių karalystėje!

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content