gruodžio
28 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. VIVA LA DIVA

gruodžio
28d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. VIVA LA DIVA

Ketvirtadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Šį vakarą Kauno filharmonijos scenoje skambės Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, diriguojamo maestro Gintaro Rinkevičiaus, ir trijų vokalo deivių Ievos Prudnikovaitės, Onos Kolobovaitės ir Evelinos Sašenko paruošta ypatinga programa. Visiems puikiai pažįstamos, vienos ryškiausių Lietuvos vokalisčių kartu su orkestru atliks legendinių scenos deivių Tinos Turner, Whitney Houston, Celine Dion, Madonnos, Adele, Lady Gaga, Amy Winehouse ir kitų dainos.

I. PRUDNIKOVAITĖ – vienas žymiausių Lietuvos mecosopranų, užkariavusi ir užsienio operos teatrų scenas. Dainininkė 2008 m. baigė magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. 2008–2014 m. I. Prudnikovaitė buvo Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės vaidmenų – Karmen Georgeso Bizet operoje „Karmen“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, už kurį 2009 m. I. Prudnikovaitė buvo apdovanota „Operos švyturiu“ kaip Metų operos solistė. 2022 m. dainininkės žvaigždė spindėjo Šveicarijos scenoje – I. Prudnikovaitė sukūrė pagrindinį vaidmenį Ástoro Piazzollos tango operoje „Marija iš Buenos Airių“ Sankt Galeno operos teatre.

Jos kolegė scenoje šį vakarą – žavingasis sopranas O. KOLOBOVAITĖ. 2010 m. solistė baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Sigutę Stonytę. Dar 2009 m. O. Kolobovaitė tapo auksinio balso konkurso „Triumfo arka“ nugalėtoja, vėliau sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ ir kitur.

Trečioji vokalo deivė – nepamirštamo, aksominio balso savininkė E. SAŠENKO. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi džiazo vokalą, dainininkė sėkmingai dalyvavo daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių ir projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir maestro G. Rinkevičiumi dainininkė dalyvavo projekte „Su meile Barbrai“, kuriame atliko žymiausias Barbros Streisand dainas, parengė gražiausių meilės dainų, filmų ir miuziklų kūrinių programas.

Skip to content