gruodžio
26 d.
Antradienis, 16:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. ŠILTAI BALTA

gruodžio
26d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. ŠILTAI BALTA

Antradienis, 16:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Pasimėgauti stiprios energijos pliūpsniu, pasvajoti, kartu su atlikėjais išgyventi jų kūrybines muzikavimo patirtis ar net pajusti daugiau. Nusišypsoti, pamąstyti, o kulminacijose garsiai šūktelėti!

Kauno valstybinės filharmonijos scenoje muzikuos grupė „U‘Elements“ kartu su ryškiausia Lietuvos džiazo vokaliste ir meistriška fleitininke – Neda Malūnavičiūtė. Scenoje N. Malūnavičiūtė trykšta emocionalumu ir nuoširdumu, o jos balsas, dažniausiai naudojamas kaip lygiavertis ansamblio instrumentas ir neretai vedantis į emocines kulminacijas, aprėpia ir žaismę, gaivališką spontaniškumą, ir intymų santūrumą. „U‘Elements“ – grupė, jungianti Lietuvos, Latvijos ir Armėnijos muzikantus. Grupės kūryboje susilieja lietuvių, latvių, armėnų liaudies muzikos motyvai bei pasaulio muzika, dramenbeisas, džiazo kalba ir improvizacija. Jungtiniame žinomų atlikėjų koncerte suskambės muzikantų sukurtos kompozicijos, specialiai jiems parašytos dainos.

Būkim su muzika, įtraukiančia laisvumu, tikrumu ir besikreipiančia į kiekvieną iš mūsų išraiškingomis melodijomis, gyvu bei meistrišku atlikimo polėkiu!

Skip to content