gruodžio
28 d.
Penktadienis, 18:00, Pramoginė muzika

DĖMESIO! PASIKEITĖ KONCERTAS! KALĖDINIS PASIMATYMAS SU ERICA JENNINGS IR PETRU GENIUŠU KAUNE!

gruodžio
28d.

DĖMESIO! PASIKEITĖ KONCERTAS! KALĖDINIS PASIMATYMAS SU ERICA JENNINGS IR PETRU GENIUŠU KAUNE!

Penktadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Pranešame, kad atlikėjos Katta koncertas „VENI SANCTE SPIRITUS“ neįvyks dėl atlikėjos ligos. Šią dieną klausytojus kviečiame į naują koncertinę programą „Kalėdinis pasimatymas“. Galios įsigyti bilietai arba juos galima grąžinti jų įsigijimo vietose. Atsiprašome už nepatogumus.

Kalėdinio periodo pradžiai gimė naujas duetas – Erica Jennings kartu su maestro Petru Geniušu

Po grandiozinio solinio koncerto Trakų pilyje, atlikėja ir dainų autorė Erica Jennings pakvietė į gerokai intymesnį ir visai kitokį pasirodymą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, kur surengė bendrą kalėdinį koncertą su maestro, garsiu Lietuvos pianistu Petru Geniušu.

Koncertas sulaukė didžiulio klausytojų susidomėjimo ir simpatijų, tad gruodžio 28 d. atlikėjai į „Kalėdinį pasimatymą“ kviečia ir Kauno publiką!

Koncerto idėja gimė Didžiulių namuose

Mintis, jog vertėtų drauge surengti viešą koncertą Ericai Jennings ir Petrui Geniušui kilo po kelių „jam“ sesijų jos ir Jurgio Didžiulio namuose: „Karts nuo karto mūsų namuose susirenka daugiau muzikantų ir mes tiesiog muzikaliai improvizuojame. O su Petru man ši patirtis pasirodė ne tik smagi, bet ir perspektyvi. Taip gimė bendro kalėdinio koncerto idėja“, – pasakoja atlikėja ir dainų autorė Erica Jennings.

Tiesa, jiedu nėra geriausi draugai ir yra pažįstami vos kelis metus. Tačiau, vienas kito muzikinį kelią seka gerokai daugiau metų: „Kai pirmą kartą išgirdau Ericos balsą ir žinojau tik tai, kad tai grupė iš Lietuvos, labai nustebau. Tiek ji, tiek jos atliekama muzika skambėjo labai kitaip nei buvo įprasta. Tik vėliau sužinojau, jog ji airė ir kažkaip viskas susidėliojo“, – pirmąją pažintį su E. Jennings balsu prisimena P. Geniušas.

Žada netikėtų melodijų

Paklaustas, ką mano apie Ericos išskirtinumą šių dienų muzikiniame kontekste, maestro pripažįsta iki šiol esąs šios atlikėjos balso gerbėjas: „Kai Erica uždainuoja, apima labai geras jausmas – toks lengvumo pojūtis. Tuo pačiu jis lengvai atpažįstamas, pozityvus, bet kartu ir labai gilus“. Taip pat pianistas, kuriam tenka bendradarbiauti su daug kitų vokalisčių, išskiria Ericos profesionalumą ir lankstumą: „Ji lengvai, kaip ir aš, leidžiasi į nepažįstamas muzikines erdves“.

Taigi jųdviejų koncerte galima tikėtis visko: „Žinoma, kad repertuare numatėme daug kalėdinių dainų – juk šio koncerto metu kartu su savo klausytojais pradėjome šventinį sezoną. Tačiau bus ir netikėtų muzikinių sprendimų. Pavyzdžiui, šiuo metu repetuojame vieną „Radiohead“ kūrinį“, – išduoda Erica.

Skip to content