vasario
26 d.
Šeštadienis, 17:00, Kiti renginiai

Grupė „EL FUEGO“

vasario
26d.

Grupė „EL FUEGO“

Šeštadienis, 17:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Analogo Lietuvoje neturinti, daugiau nei 12 metų aktyviai koncertuojanti trijų klasikinių vyriškų balsų grupė „EL FUEGO“ atvyksta į Kauną!

Su didžiuliu energijos užtaisu šie trys jauni dainininkai (PAULIUS BAGDANAVIČIUS, EDGARAS DAVIDOVIČIUS ir ROKAS SPALINSKAS) kviečia visus vasario 26 dieną į koncertą, kurio programa, lyg gerai išlaikyto itališko vyno taurė, kupina brandaus aromato, spalvų ir emocijų – palies kiekvieno širdį ir nepaliks abejingų.

Skambės gražiausios, klausytojų mėgstamiausios grupės dainos ir tos, kurias šiame susitikime bus proga išgirsti pirmą kartą! Tad visus norinčius praleisti įsimintiną vakarą kviečiame į susitikimą Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content