rugpjūčio
21 d.
Sekmadienis, 18:00, Festivaliai

XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. GITAROS MAGIJA

rugpjūčio
21d.

XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. GITAROS MAGIJA

Sekmadienis, 18:00 / Festivaliai
Bilietai

Į magišką koncertą pakvies „Classic BRIT Awards“ laureatas, britų leidinio „The Sunday Times“ „karščiausiu pasaulio gitaristu“ tituluojamas Milošas Karadaglićius. Per vieną naktį, iš karto po debiutinio albumo „Mediterráneo“ (2011) pasirodymo, „klasikinės muzikos herojumi“ („The Telegraph“) tapęs atlikėjas klausytojus užburia jame derančia roko žvaigždės charizma ir klasikine elegancija.

M. Karadaglićius gitarą pamilo nuo pirmo garso dar vaikystėje. Būdamas 16 metų, jis paliko gimtąją Juodkalniją ir išvyko studijuoti į prestižinę Karališkąją muzikos akademiją Londone. Tuo metu jam tai prilygo skrydžiui į Marsą, tačiau laikas parodė, kad klasikinės gitaros pasaulyje gimė tikra žvaigždė.

Baigus studijas atlikėjo karjera vystėsi pašėlusiu greičiu. Šiandien gerbėjų vien iš vardo Miloš atpažįstamo gitaristo įrašai muša rekordus, jis kviečiamas groti visame pasaulyje, koncertuoja su žymiausiais orkestrais bei dirigentais, o atlikėjo scenos partneriai – Gregory Porteris, Stevenas Isserlis, Anoushka Shankar – ir tai tik keli vardai iš įspūdingo sąrašo…

M. Karadaglićius džiaugiasi šių metų balandžio pradžioje pasirašęs ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su garsiąja „Sony Classical“ įrašų kompanija ir sako, kad tai simbolizuoja naują etapą jo karjeroje. Tad Pažaislio muzikos festivalis kviečia susitikti su dar ryškiau sužibusia žvaigžde!

Skip to content