kovo
18 d.
Pirmadienis, 19:00, Kiti renginiai

Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras „VIEŠPATIES LELIJA“

kovo
18d.

Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras „VIEŠPATIES LELIJA“

Pirmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Vieninteliams trims koncertams iš Amerikos grįžta dainininkė, kompozitorė, pianistė ir poetė GINTARĖ JAUTAKAITĖ. Krištolo skaidrumo balsu, nuoširdumu ir Enyos dainas primenančiomis melodijomis atlikėja įsimena ilgam ir įkvepia kiekvieną klausytoją išsinešti vidinę šviesą. Šį kartą G. Jautakaitė lankosi Lietuvoje atgimstant pavasariui ir kviečia susitikti autoriniuose koncertuose:
kovo 18 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje;
kovo 19 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre;
kovo 25 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Krištolinio balso savininkė – taip G. Jautakaitė buvo vadinama sulaukusi 16 metų, kai sudainavo Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“. Gerbėjai puikiai prisimena ne tik pirmą kartą jos atliktas „Kregždutes“, bet ir pačios dainininkės sukurtas dainas „Viešpaties lelija“, „Laivai“, „Į tave einu“. Koncertų metu skambės ir naujausios, dar negirdėtos atlikėjos dainos.

G. Jautakaitė yra pirmoji ir vienintelė Lietuvos populiarios muzikos atlikėja pasirašiusi sutartį su didžiausiomis muzikos kompanijomis „Sony Records“ ir EMI, o prieš 20 metų Anglijoje buvo išleistas jos kūrybos diskas ,,Earthless“. Atlikėja koncertuoja JAV, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Airijoje, Austrijoje, Liuksemburge, Vokietijoje.

Pakylėjančiai skaidrus G. Jautakaitė balsas, prasminga jos kuriama ir atliekama muzika neabejotinai džiugins ir pakylės kiekvieną koncerto klausytoją.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“
Tel.: + 370 620 34891, +370 674 34242
E. p. lmkoncertai@gmail.com
Daugiau informacijos www.lmkoncertai.lt

Skip to content