vasario
26 d.
Sekmadienis, 18:00, Vokalinė muzika

DUDAITE DUET: NEIŠSKIRIAMOS

vasario
26d.

DUDAITE DUET: NEIŠSKIRIAMOS

Sekmadienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Unikalus ir vienintelis toks pasaulyje seserų MARIJOS IR IEVOS DŪDAIČIŲ soprano ir fortepijono duetas, solidų kūrybinį kapitalą susikrovęs tarptautiniuose konkursuose, prestižiniuose festivaliuose ir koncertų salėse, iš užsienio į gimtinę sugrįžo po ilgų mokslų ir stažuočių metų Vokietijoje, Nyderlanduose ir Italijoje. Grįžo ne tuščiomis, o su dešimt metų brandinta ir kompaktinėje plokštelėje įrašyta programa „Inseparable“ („Neišskiriamos“).

Ką neišskiriamos scenoje ir gyvenime seserys ruošė visą dešimtmetį? Intriguojantį įvykių scenarijų pateiks Marija ir Ieva Dūdaitės. Nusiteikite netikėtiems siužeto vingiams, apsikeitimui rolėmis, vienai už kitą gražesnėms melodijoms bei neišmatuojamam kiekiui nuoširdumo ir šilumos!

Žavingas seserų duetas, susikrovęs solidų kūrybinį kapitalą tarptautiniuose konkursuose, prestižiniuose festivaliuose, koncertų salėse, kiekvieną kūrinį priverčia sužibėti visu grožiu. Kas beskambėtų – Franko Sinatros „My Funny Valentine“ ar George‘o Gershwino „Summertime“ iš operos „Porgis ir Besė“ – tai dovana ausims, akims ir širdžiai. Priimkite ją!

 

G I N T A U T A S  V A I Č Y S
AKVARELĖS DARBŲ PARODA  “SUSITIKIMAI” VEIKIA NUO 2023 VASARIO 13 D. IKI KOVO 12 D.

Skip to content