gruodžio
07 d.
Antradienis, 18:30, Vokalinė muzika

Dėmesio! Koncertas perkeltas „DEDIKACIJA KAUNUI“

gruodžio
07d.

Dėmesio! Koncertas perkeltas „DEDIKACIJA KAUNUI“

Antradienis, 18:30 / Vokalinė muzika
Bilietai

Koncertas perkeltas iš lapkričio 10d. Bilietai galioja.

„Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“ jau daug metų džiugina muzikos mylėtojus tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse. Savo koncertinę veiklą tęsiame skaičiuodami septintą dešimtmetį. Dėl nepalankių aplinkybių negalėjome anksčiau viešai pasirodyti su įvairių amžiaus grupių choristais (nuo pačių mažiausių iki absolventų) bei solistais, prisiminti nueitą „Varpelio“ dainos kelią ir pasidžiaugti šiandieniniais dainorėliais. Programoje skambės tik lietuviški kūriniai. Didžioji jų dalis sukurti Kauno kompozitorių. Kaunas buvo, yra ir, tikimės, bus ta vieta, kur gyventi ir dainuoti gera. Dėkodami gimtajam miestui už galimybę čia būti, augti ir skleistis, savo koncertą skiriame jums, bręstantys ir jau subrendę kauniečiai“ – koncertą pristato Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ direktorius Tomas Ladiga.

Koncerto metu veiks dailės kūrinių paroda „Dedikacija Kaunui“, kurią parengė Kauno A. Martinaičio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Audrė Šarauskienė, eksponuojami 6–10 klasių mokinių darbai. Mokyklos direktorė Margarita Ramonienė pasakoja, kad parodos pagrindinė tematinė gija – gerai pažįstami mūsų miesto architektūriniai simboliai: Kauno katedra, Soboras, Pažaislio bažnyčia, Aleksoto tiltas ir daugelis kitų įdomių objektų. Mokinių kūriniai netapo vien įprastu mylimų miesto vietų pavaizdavimu. Jaunieji dailininkai savo miestą suvokė ir perteikė kur kas įtaigiau. „Mūsų miestas pilnas paslapčių, garsų, spalvų, kvapų. Tokių, kaip jaučiasi piešiniuose, kur linijų ir spalvų žaismas pasakoja netikėčiausias istorijas,“ – taip mokiniai komentuoja savo kūrybinę poziciją.

Koncerto rengėjas Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content