liepos
09 d.
Antradienis, 18:00, Festivaliai

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL

liepos
09d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL

Antradienis, 18:00 / Festivaliai
Bilietai

Pirmą kartą Šiaurės Europos regione koncertuosiantis Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL pasirodys Lietuvoje, Pažaislio  muzikos festivalyje. Novatoriškas ir drąsus kolektyvas, užsitarnavęs tvirtą reputaciją tiek klasikinės muzikos, tiek eksperimentinių tarpžanrinių projektų srityje, programą pristatys kartu su viena universaliausių ir ryškiausių Estijos pianisčių – IRINA ZAHHARENKOVA.

CASCO PHIL yra dinamiškas kolektyvas, kuris apverčia visas išankstines nuostatas apie orkestrą. Tai lanksti, atsidavusi muzikantų grupė su plačiu repertuaru. Remdamasis Vakarų Europos klasikinės muzikos kūriniais, CASCO PHIL sąmoningai peržengia žanrų ribas ir mėgsta įžengti į šiuolaikinio avangardo, džiazo ir populiariosios muzikos sritis.
Nuo pat įkūrimo kolektyvui vadovauja dirigentas BENJAMINAS HAEMHOUTSAS, kurio kūrybinė veikla išsiskiria „rokenrolo prieskoniu, kūrybiškomis idėjomis ir daugybe veržlumo“. B. Haemhoutso meninės vizijos vedamas CASCO PHIL tapo unikaliu Belgijos scenos reiškiniu.

Naujų idėjų nestokojantys muzikai sako: „Kaip atlikėjai CASCO PHIL visada žvelgiame į priekį. Kur link turėtų eiti tradicinio orkestro idėja? Kaip galėtume atnaujinti šį seną repertuarą? Kokių nestandartinių sprendimų galime pasiūlyti, kad pasiektume naują auditoriją?“

Tad pažintis su šiuo išskirtiniu kolektyvu Pažaislio festivalio klausytojams tikrai padovanos naujų įspūdžių, netikėtų sąskambių ir įdomių atradimų!

Koncerto organizatorius VšĮ Pažaislio muzikos festivalis
Tel. 8 620 26 229
El. paštas info@pazaislis.lt

Skip to content