lapkričio
10 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

ANGELŲ MUZIKA

lapkričio
10d.

ANGELŲ MUZIKA

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Daugiau nei penkiolikos tarptautinių konkursų laureatė ir nugalėtoja, pianistė INGA LIUKAITYTĖ yra koncertavusi Barbakano centro salėje Londone, Edinburgo „Fringe“ festivalyje, Glazgo karališkoje koncertų salėje ir kitose prestižinėse salėse. Atlikėjos pasirodymai išsiskiria intelektualumu, muzikinių spalvų ryškumu ir orkestriniu skambesiu. Pianistės interpretacijose susipina dėmesys detalėms, emocinis gilumas ir subtilumas. Jos koncertų ypatybė – įdomiai sudėliotos programos, susijungiančios į meninę visumą.

I. Liukaitytė mokėsi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, vėliau studijavo Karališkoje Škotijos konservatorijoje ir Guildhall’o muzikos ir dramos mokykloje. Tarp jos mokytojų ir dėstytojų – Birutė Kumpikienė, Fali Pavri, Aaronas Shorras ir Joan Havill. Pianistės studijas rėmė tokie fondai, kaip „Baird Educational“, „Savoy Club“, „The Kathleen“, Denne Gilkes,  „Hope Scott Memorial“, Elizabeth Sweeting ir Roderick F. Tuck. Už tarptautinius pasiekimus ji yra apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus padėkos raštu bei Kauno miesto mero apdovanojimu „Gerumo plyta“.

Nuo 2017 m. pianistė priklauso „Live Music Now“ organizacijai ir koncertuoja ligoninėse, slaugos namuose bei hospisuose. Su savo kameriniu ansambliu „Turner Duo“ ji taip pat rengia koncertus bendrosiose ir specialiųjų poreikių mokyklose.

Atlikėja nuolat tobulinasi fortepijono meistriškumo kursuose bei privačiose pamokose. Ji yra dirbusi su tokiais žymiais pianistais, kaip Dmitrij Alexeev, Hortense Cartier-Bresson, Stevenas Osborne‘as, Avedis Kouyoumdjianas, Ianas Fountainas, Petras Geniušas, Aleksandra Žvirblytė ir kt. Taip pat ji dalyvauja sąmoningumo („mindfulness“), jogos, Aleksanderio technikos kursuose ir seminaruose, o jų principus stengiasi įpinti į savo kaip atlikėjos ir pedagogės veiklą.

Skip to content